KASIMPAŞA’DAN 3 İSİME VİZE ÇIKTI!

0

Kasımpaşa’da bu sezon teknik direktörlük görevine getirilen Rıza Çalımbay’ın takıma getirdiği pozitif hava ile iyi bir çıkış yakalayan lacivert-beyazlılarda devre arası transfer oldukça hareketli geçecek.

Rıza Çalımbay “İlk yarıdaki performansımızı üstüne katarak ikinci yarıda da aynı başarımızı göstermek için devre arasında takıma 3 veya 4 transfer yapmayı planlıyoruz. Geleceklerin olduğu gibi gidecek futbolcularımız da olabilir. Donk ve Oscar’ın sezon sonunda sözleşmeleri sona eriyor, kendilerine gelen transfer tekliflerini de değerlendirmeleri gayet normal. Yönetim ile yaptığımız görüşme sonrasında takas düşünmeyerek gitmelerine izin verme kararı aldık” dedi.

Oscar ve Donk’un yanı sıra kaleci Isaksson’un da ayrılabileceğini belirten Çalımbay “Şu anda kalede Ramazan forma giyiyor. Isaksson da Avrupa Şampiyonası’nda ülkesinin kalesini korumak istiyor. Bunun içinde forma giyebileceği bir kulüp bulursa gereken yardımları gösteririz. Isaksson’un ayrılmasıyla da bir kaleci takviyesi yapabiliriz” diye konuştu. (Ntvspor)

Fanatik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here