Magazin

LERZAN MUTLU PARA SIKINTISI MI ÇEKİYOR?..

Güneş’te yer alan habere göre Lerzan Mutlu, kendisine TV’de “Lerzan, Seda Sayan’a benzemek için kendini yırttı” diyen Songül Karlı’ya tazminat davası açmış ve kazanmıştı.

Davanın açıldığından bile haberi olmadığını söyleyen Songül Karlı, “Söylediğim sözler hakaret içerikli değildi. Oturmadığım adreslere tebligatlar yapılarak dava sonuçlandırılmış. Haberi ilk duyduğunda şaka ya da magazin dedikodusu zannettim ve oralı olmadım. Dava süreci gizlilikle yürütülmüş, gizlilikle yürütüldüğü için davaya avukat bile yollayamadan hüküm çıkarılmış” dedi.

Lerzan Mutlu’nun paraya ihtiyacı olduğu için araya Demet Akalın’ı koyduğunu ve kendisini sıkıştırdığını söyleyen Songül Karlı şunları dile getirdi;

SONGÜL ŞİMDİ KILIÇ ÇEKTİ

“Lerzan’ın paraya ihtiyacı olduğunu herkes biliyor. O ise televizyona çıkıp, benden kazandığı para ile çocuklara burs vereceğini söylüyor. Kendisine bugün 11 bin 956 TL yolladım. Hayırlı bir işe vesile olduğum için hangi çocuklara burs verilecek öğrenmek, tanışmak istiyorum. Kimseye dava açmadan kendi kazancından bir çok çocuk okutan ve bunu bugüne dek söyleme gereği duymayan ben, burs verilecek çocuklarla tanışmak ileride bir sıkıntıları olursa yardım etmek istiyorum.”

Şimdi tüm gözler Lerzan Mutlu’ya çevrildi. 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu