Spor

MOURİNHO YİNE FUTBOLCULARA YÜKLENDİ

Bu defa Chelsea televizyonuna konuşan Mourinho bazı futbolcularının hayal kırıklığı yarattığını dile getirdi. Mourinho, "Evet bazı oyuncularım beni hayal kırıklığına uğrattı. Bazı futbolcularım  her şeyini ortaya koyarken diğerleri tekrar düşünmeli. Chelsea futbolla yaşayan bir kulüp. Chelsea çok büyük bir kulüp, büyük bir tutku. Chelsea hem seyirciler hem de futbolcular için büyük bir tutku. Bunu her maç sahada ve tribünde yaşayan bir kulüp" dedi.

Morinho ayrıca, "Milyonlarca insan böyle bir kulüpte futbol oynamak ister ama isteklerini gerçekleştiremezler. Chelsea futbolcusu bir dakika bile kaybetmemeli sahada, Chelsea formasıyla her şeyini vermeli" açıklamasında bulundu.

Mourinho’ya Yaya Toure’den destek geldi. Toure "Bazı Chelsea oyuncularını sahada tanımak mümkün değil büyük bir çöküntü içerisindeler ve kendilerine güvenleri kalmamış. Takım olarak büyük sorunları var hem defansta hem de gol bölgelerinde. Bu her takımın her iyi oyuncunun başına gelebilecek bir olay. En önemlisi kendilerine olan güveni kaybetmişler. Şubat’ta PSG ile oynayacakları maçta tekrar geri dönmelerini gözardı etmemek lazım" açıklamasında bulundu.

Edip ADANIR / LONDRA

Fanatik

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu