MEHMET DEMİRKOL: SNEİJDER AYRILMAK İSTEMİYOR

Takip Et:

Demirkol’un değerlendirmeleri şu şekilde:

Şenol Güneş’in Mustafa Denizli’ye cevabı…

Mustafa Denizli, hakemle ilgili konuşmayıp da Beşiktaş güzellemesi yapsaydı kendi camiasından ‘Sen neden oradasın?’ tepkisi alırdı. Kendi takımıyla ilgili söyleyeceği güzel bir şey de yok. Onun için başka bir noktadan baktı. O zaman Şenol Güneş de ‘Gündemi değiştirdi’ der…

"Brugge maçı hala akıllarda"

Biz bir konuda tartışırken, tartışmanın adabını kaçırıyoruz. Fotoğrafa bakmak lazım. Beşiktaş’ta bu sezon herkes formunu yükseltiyor. İsmail mesela… Ne oldu? Şans buldu, iyi kullandı. Quaresma belki ilk defa bu kadar iyi oynuyor. Çok iyi bir santrforun vardı, daha iyisini aldın. Ama kaleci performansın düşük. Şenol hoca hangi kaleciye elini değdirse onun performansı artar. Dolayısıyla bu bir tartışma konusu…İnsanların aklında Brugge maçı da hala taze duruyor. Sporting maçındaki goller hatalı… Ama bunların hiçbiri Tolga’yı kötü kaleci yapmıyor. Bir de sosyal medya gerçeği çıktı. Bu bir realite. Kimse tam olarak da bilmiyor. Bu nasıl idare edilir? Kimse hakim değil. Onun için Tolga’nın performansının tartışılmasında çok anormal bir durum görmüyorum.

"Futbolcuya dayalı düzen böyle kurulur"

Futbolcuya ihtiyacın var mı, yok mu? Melo örnek olarak… Bazı futbolcular ve yöneticiler istemiyordu. Ama sahada yaptığı işler farklıydı. Ne oldu? Gitti. Yerini de dolduramadın. Futbolcuya dayalı düzen böyle kurulur.

Galatasaray’da devre arası transferleri…

Dört oyuncu birden çok zor. UEFA takip ediyor, ‘Ne yapıyorsunuz kardeşim?’ diye sorar.

"Fizik kondisyon departmanı olmalı"

Fatih Terim geldiğinde takımı yetersiz buldu. O gitti, Mancini geldi yetersiz buldu. Hamza Hamzaoğlu, Prandelli’nin takımını yetersiz buldu. O zaman bu takım nasıl bu kadar şampiyon oldu? Teknik direktörden bağımsız bir fizik-kondisyon departmanı oluşturulmalı….

"Burak Yılmaz’ın sakatlığı"

Çeşitli iddialar var. Zamanında bir maçta yanlış oynaması sebebiyle olduğu söyleniyor. Hamza Hamzaoğlu’nun sakatlığı tam geçmeden oyuna aldığı maç değil ama bu. Ondan daha önce oynanan bir maçta hazır olmadan oynadığı belirtiliyor. Sakatlığı bundan dolayı oluşmuş olabilir.

"Sneijder ayrılmak istemiyor"

Sneijder’in kesinlikle gitmek gibi bir niyeti yok. Baştan çıkarıcı bir teklif olursa bir şey diyemem. Manchester United teklif yaparsa reddedememesi normal. Ama şu an için böyle bir durum yok.

"Divan Kurulu’nu kaparım"

Divan, aile içidir. Yatak odasıdır. Muhabir arkadaşlar kızabilir ama ben olsam Divan’ı kaparım. Zaten oylama da yapılıyor başında ama kapanmaz. Medya önünde kendi reklmaını yapanlar da var orada çünkü…

Fanatik