CÜNEYT ÖZDEMİR’İN SÜRPRİZ BULUŞMASI

Sabah Günaydın’dan Hakan Uç’un haberine göre ‘5 N 1K’ isimli programın yapımcısı ve sunucusu Cüneyt Özdemir, önceki gün Nişantaşı’ndaydı.

Ünlü televizyoncu; bir kafede bir erkek arkadaşıyla buluştu. İkiliye, daha sonra Özdemir’in bir dönem ilişki yaşadığı Meltem Cumbul da katıldı. Gazeteciler tarafından görüntülendiğini fark eden Cüneyt Özdemir, paniğe kapıldı. Ünlü televizyoncu, çağırdığı garsondan gazetecileri engellemesini istedi.

GARSONUN ARKASINA GİZLENDİ

Garsonun arkasına gizlenen Cüneyt Özdemir, Meltem Cumbul ile aynı karede görüntülenmemeye çalıştı. Bu durumdan rahatsız olan televizyoncu, apar topar mekanın içine kaçtı. Görüntülendiklerini fark eden Meltem Cumbul da masadan uzaklaştı.

Bir süre sonra masaya dönen ünlü oyuncu, Özdemir’in arkadaşlarıyla oturdu. Ardından bir telefon konuşması yapan Meltem Cumbul, kafenin içine girdi.

Bir süre içeride oturup yaşananlar hakkında konuşan ikili, durumu değerlendirdi. Meltem Cumbul ve Cüneyt Özdemir; dışarı çıkmak için kendilerini görüntüleyen Günaydın muhabirinin gitmesini bekledi.