Magazin

MESUT YAR VE WİLMA ELLES ANTALYA’DA BİR ARAYA GELDİ

Dünya turizmine yön veren liderler World Tourism Forum kapsamında Antalya’da buluştu. Turizmin geleceğinin gündeme geldiği zirve aynı zamanda TV Dünyasının konuşturan ismi Mesut Yar ve sanat dünyasının güzel oyuncusu Wilma Elles’in sahne şovuna da ev sahipliği yaptı. Sahne uyumları ile göz kamaştıran ikili, Türkiye turizm denilince akla gelenleri ve tatil maceralarını izleyiciler ile paylaştı.

Antalya’dan gelen turizm patlaması haberleri üzerine soluğu yazlık mekanlarda aldığını belirten Mesut Yar, güzel oyuncu Wilma Elles’e Türkiye izlenimleri ile ilgili sorular yöneltti.

“Ünlüler turizmin geleceği için buluştu”

5 yıl önce Türkiye geldiğini ve herkesin kendisine karşı oldukça misafirperver olduğunu belirten Wilma Elles; “Dizi sektörünün Türkiye turizmine eşsiz bir katkısı olduğunu görüşündeyim. Diziler aracılığıyla Türkiye’nin dört bir yanı ekranlara geliyor. Dizileri izleyen yerli ve yabancı turistler Türkiye hakkında daha çok şey öğrenmek istiyor ve ülkeyi ziyaret ediyor. Benim gibi oyunculuk mesleğiyle uğraşanların kültür elçiliği görevi üstlendiğini düşünüyorum. Yurt dışından gelen misafirlerim olursa da onları şehrin en güzel yerlerinde ağırlıyorum.” dedi.

Mesut Yar’ın Türkiye denilince aklına gelen ilk üç şey nedir sorusuna Elles’in yanıtı ise İstanbul Boğazı, Osmanlı İmparatorluğu ve Türk yemekleri oldu.

Yeşim Salkım ve Mesut Yar yeniden aynı sahnede!

Turizmin Davos’u olarak gösterilen World Tourism Forum’un galasında ise son günlerde performansları ile göz dolduran Mesut Yar ve Yeşim Salkım sahne aldı. Şarkı söylerken bir yandan davetlileri lafa boğan ikili geçmişten günümüze özel parçalardan oluşan renkli repertuarlarıyla davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu