MURAT VAROL’DAN DENİZ AKKAYA’YA BARIŞMA HEDİYESİ

0

DAVA GERİ ÇEKİLDİ

Takvim’den Aydın Hamza’nın özel haberine göre kendisine şiddet uyguladığı için hakkında demediğini bırakmadığı hatta dava açtığı Murat Varol’la yeniden barışan Deniz Akkaya’nın aşkı ‘tamamen duygusal’ çıktı!

Ünlü sunucu ve model, Varol’la yeniden barıştığı için kendisine yapılan eleştiriler karşısında “Kızım Ayşe istediği için ilişkime yeni bir şans vermek istedim” diyerek sert yorumların önünü kesmişti.

BOĞAZ MANZARALI

Ancak ilişkisinin bittiği dönemde Küçük Bebek’te 3 oda ve 1 salon bir daireye taşınan Deniz Akkaya’nın Boğaz manzaralı eviyle ilgili ilginç bir gerçek ortaya çıktı. 1 milyon 50 bin dolar yani yaklaşık 3 milyon liralık dairenin Akkaya’ya işadamı sevgilisi tarafından alındığı iddiaları kulaktan kulağa yayıldı. Dairenin satın alınma tarihi ise bir o kadar manidardı!

ZAMANLAMA TUHAF

Deniz Akkaya, lüks daire alındıktan sadece 15 gün sonra Murat Varol’la yeniden barıştığını ilan etti. Bu zamanlama karşısında herkesin aklına tek bir yorum geldi: “Güzel sunucu, kızı Ayşe istediği için değil Murat Varol’un hediye ettiği 3 milyon liralık daire karşısında yelkenleri suya indirip kendisine şiddet uygulayan işadamıyla barıştı!”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here