ÖZLEM KAYMAZ’IN SÜRPRİZ BERABERLİĞİ

0

Takvim’de yer alan habere göre peri masalını andıran hayatı yıllar önce yaşadığı sıkıntılarla altüst olan Özlem Kaymaz’ın yüzü yeniden gülüyor. 42 yaşındaki Kaymaz, 1992 yılında Türkiye Güzeli seçildikten kısa bir süre sonra bir davette tanıştığı Hollandalı Watze De Vries ile evlendi. Özlem Kaymaz’ın evliliğinden Tara (17), Daniel (13) ve Dante (5) adında 3 çocuğu dünyaya geldi.

SIKINTILAR ÜST ÜSTE GELDİ

Özlem Kaymaz’ın ikinci çocuğu olan Daniel, çok ender görülen ‘Nager Sendromu’ adlı bir hastalıkla doğunca evliliği çatırdamaya başladı. Bu sırada büyük kızı Tara da iki yıl geçici suskunluk yaşadı. Daniel’in iyileşmesi için 4 milyon euro harcayan Özlem Kaymaz ile eşi, Türkiye’ye yerleştikten kısa bir süre sonra da boşandı. Hayatını çocuklarıyla birlikte birkaç yıldır İstanbul’da sürdüren Kaymaz, uzun zaman sonra ilk kez önceki akşamki bir davete katıldı.

GÖZLERDEN UZAK BERABERLİK

Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği’nin (ER-DO-DER) Four Seasons Hotel’deki geleneksel yılbaşı balosuna katılan Özlem Kaymaz, yaklaşık 3 aydır birlikte olduğu yeni aşkını da yine ilk kez burada herkese ilan etti. Kaymaz, davette bol ödüllü yarış pilotu Yücel Özbek ile el ele poz verdi. Magazin dünyasından uzak bir hayat süren işadamı Özbek, 2013 yılında Porsche marka otomobiliyle Beşiktaş’ta yaptığı kazayla gündem olmuştu.

PERİ MASALI GİBİYDİ

1992 Türkiye Güzeli Kaymaz ile Hollandalı Watze De Vries’in evliliği, peri masalını andırıyordu. İkilinin, hayatı yıllar sonra altüst oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here