GÖKHAN TÖRE VE ALİCAN ULUSOY’UN ‘007’ SAVAŞI!

0

Takvim Gazetesi'nin özel haberine göre yeşil sahalardaki performansı kadar özel hayatı ve lüks otomobillere olan tutkusuyla da konuşulan Gökhan Töre'nin son aracı olay yaratmıştı. Beşiktaşlı yıldız, lüks İngiliz markası Aston Martin'in James Bond'un son filmi 'Spectre' için özel olarak tasarladığı 'DB9 GT Bond Edition' adlı modeline sahip olan ilk Türk olmuştu.

Gökhan Töre, dünyada sadece 150 adet üretilen bu araç için de 565 bin euro yani yaklaşık 1 milyon 750 bin lira ödedi. Töre'nin bu otomobile sahip olmak için ise sosyetik iş adamı Alican Ulusoy'la kıyasıya bir rekabete girdiği iddia edildi.

Dedikodulara göre, araç Türkiye'ye gelmeden haftalar önce Ulusoy, bu özel Aston Martin'i ayırttı. Ancak Gökhan Töre, sosyetik iş adamından önce Yeniköy'deki galeriye gidip anında nakit olarak 1 milyon 750 bin lirayı ödeyince bu görkemli aracın sahibi olmayı başardı. Bu arada Ulusoy'un da aynı araca sahip olmak için gerekli işlemleri başlattığı konuşuluyor.

Gökhan Töre'nin 007 James Bond'un son filmi için özel olarak üretilen Aston Martin'i satın almasının arkasında Beşiktaş'ta giydiği forma numarası var. Töre, '7' rakamının kendisine şans getirdiğine inanıyor.

Aston Martin-James Bond birlikteliğine özel olarak tasarlanan ve 540 beygir gücüne sahip araç, dışında ise ustaca gizlenmiş "007 Bond Edition" logosunu taşıyor.

Alican Ulusoy'un garajında da birçok lüks otomobil bulunuyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here