Magazin

ÖZLEM YILDIZ’A 4 YIL SONRA SÜRPRİZ TEKLİF!

Güneş Gazetesi’nden Ahmet Döğen’in haberine göre önce evli bir adamla aşk yaşayan sonra da, gittiği mekanda üç tane eski sevgilisi pişti olduğu için iş adamı sevgilisi tarafından terk edilen Özlem Yıldız bir diziyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Maddi sıkıntıya düşen eşi Sinan Serter’den ayrılan Özlem Yıldız, boşandıktan sonra yaşadığı hızlı aşk hayatıyla gündemden düşmedi. Ünlü sunucu, evli işadamı Mustafa Elgin ile birliktelik yaşamış, Elgin’in eşinin ağır hakaretlerine maruz kalmıştı. Sonrasında ortalık duruldu derken geçen ay son sevgilisi Öncü Yılmaz ile eğlenmeye gittiği mekanda bir önceki sevgilisi iş adamı Yusuf Tekin ve yine bir dönem birlikte olduğu galerici Murat Kasabova ile aynı anda pişti olmuş, ardından da terk edilmişti.

ÖZLEM YILDIZ (FOTO GALERİ)

EKRANA ÇIKMASINA ENGEL OLMUŞLAR

Öncü Yılmaz da sosyal medyada ayrılık açıklamasını ağır sözlerle yapmıştı. Aşkta aradığını bir türlü bulamayan Özlem Yıldız önceki akşam Cihangir’de bir kebapçıdaydı. Mekan çıkışı, ”Dört  yıldır ekranlardan uzağım bazı şeyler engel oldu, fakat şimdi o engelleri aştım ve yıllar sonra dizi teklifi aldım. Beni çok sevindirdi bu proje, ‘kendi ayaklarımın üzerinde durma nedenim’ olacak. Ne olduğunu söylemeyeyim, sürprizi kaçmasın” dedi. Yıldız’ın bu açıklaması ‘Aşkta parayı ön planda tutan sunucunun artık kendi parasını kazanarak hiç bir erkeğe mahkum olmak istemediği’ şeklinde yorumlandı. 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu