DAUM'DAN İDDİALARA YANIT

Takip Et:

62 yaşındaki Alman teknik direktör Christoph Daum’un, Düsseldorf’taki bir otelde görüşme yaparken görülmesi söylentileri de beraberinde getirdi.

Frank Kramer’in geçici olarak teknik direktörlüğünü yaptığı Bundesliga 2 ekiplerinden Fortuna Düsseldorf’un, Daum’la ilgilendiği ve bir görüşle yapıldığı iddia edildi.

Düsseldorf’taki bir otelde görüntülenen Daum’un, Alman ekibinin temsilcileriyle görüştüğü iddia edilirken tecrübeli teknik adamdan da açıklama geldi.

Daum: ‘Ne doğru ne yanlış’

Otelde olduğunu doğrulayan Daum, Alman Bild gazetesine açıklama yaparak, "Cuma günü Düsseldorf’taki otelde olduğum ve biriyle görüştüğüm doğru fakar ben arkadaşım Klaas ile görüştüm. Klaas benim Mallorca’dan (Daum İspanya’nın Mallorca adasında yazlığı bulunuyor) komşumdur. Onun da Fortuna Düsseldorf’la bir ilgisi yoktur."

"Bir takımın hoca arayışlarıyla ilgili söylentilere cevap vermek ne benim işim ne de yöntemimdir. Bu konuyla ilgili doğrudur ya da yanlıştır diyemem. Bana teklif yapan birçok kulüp var. Asya ve Avrupa’dan teklifler aldım" dedi.

Kaynak: Skorer

Fanatik