LOUİS VAN GAAL: ŞAMPİYONLAR LİGİ'Nİ KAZANACAK KADAR İYİ DEĞİLİZ

0

Manchester United teknik direktörü Louis van Gaal, "Anlamıyorum, atak yapan takım biziz West-Ham değil. Sadece bugün değil bütün maçlarda oyunu domine eden tarafız. Sokakta taraftarlarla karşılaştığımda takımdan ve benden çok memnun görünüyorlar. Neticede kim olursa olsun gol görmek istiyor. Sadece zorlamayla gol atılmıyor biraz da şans lazım.Bu duruma çare bulmam gerekiyor çünkü gol sıkıntısı uzamaya başladı" dedi.

"Şampiyonlar Ligi’ni kazanacak kadar iyi değiliz"

Şampiyonlar Ligi’ni kazanacağımıza inanmıyorum. Belki seneye hedefimiz olur yapacağımız takviyelerle. Gerçekçi olmak lazım. Antreman yapmak için zamanımız yok. Cumartesi ve Salı maç oynuyoruz Pazar izin günü Pazartesi deplasmana gidiyoruz. İdeal bir durum değil fakat yapabileceğimiz birşey yok’açıklamalarında bulundu.

Van Gaal, Manchester United’ın başına getirildiğinde 250 Milyon Pound harcandı. Real Madrid’den transfer edilen Di Maria’ya 60 Milyon Pound ödendi ve en son 36 Milyon Pounda Martial transfer edildi. Ocak ayında United sadece sol defans bölgesine transfer yapacak ve sezon sonunda bir santrfor transfer etmek amacında.

Edip ADANIR / LONDRA

Fanatik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here