LARSSON ÇOK TEPKİLİ

0

Ev sahibinin etkili hücum oyuncusu Daniel Larsson, “Büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. İki kez öne geçtik ama skoru koruyamadık. Maçtan önce iki tarafın kadrolarına baktığımızda elbette Fenerbahçe favoriydi. Ancak bu maçta 10 kişiye karşı değil, 11 kişiye karşı oynadık. Çünkü rakip 10 kişi kaldıktan sonra hakem, onların lehine kararlar verdi” dedi. Sahanın zemeni hakkında da konuşan Larsson, “İki tarafı da etkiledi. Ne yazık ki sahamız bu. Kabul etmek zorundayız” diye konuştu.

Chibuike ilk 11’de

Gaziantepspor’da, Fenerbahçe maçından sadece 1 gün öncesine kadar 2 maç cezası bulunan John Chibuike, Tahkim Kurulu’nun aldığı kararla dünkü mücadelede ilk 11’de görev yaptı. Cezasının 1’i, bir yıl süreyle ertelenen Nijeryalı atak orta saha oyuncusu, başarılı bir futbol ortaya koydu. Teknik direktör Mutlu Topçu, Chibuike’nin önünde ise Muhammet Demir’e şans verirken, sağda ilk golü atan Camara’ya, solda da Hasan Ali’nin atılmasını sağlayan Larsson’a yer verdi.

Stadın yarısı doldu

Sonucu merakla beklenen Kamil Ocak Stadı’ndaki Gaziantepspor-Fenerbahçe mücadelesine ilk yüksek değildi. 17 bin kişilik stadın kale arkalarındaki boşluklar dikkatlerden kaçmazken, karşılaşmayı sadece 7.535 biletli seyirci takip etti. Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı maçta 750’si polis, 650’si özel güvenlik olmak üzere toplamda bin 400 kişi görev yaptı. Ayrıca nefes kesen maçı, yerel ve ulusal olmak üzere tam 364 basın mensubu izledi.  

Fanatik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here