GARY NEVİLLE: VALENCİA'YA HAYIR DEMEZDİM

0

Gary Neville, "Eğer bu teklifi kabul etmeseydim insanların bana olan güveni sarsılır ve güvenilirliğimi kaybedebilirdim. Valencia’nın teklifini kabul etmemdeki en önemli etken budur. İngiltere Milli takımının başına geçmek için bu tercihte bulunduğum doğru değil. 4 senedir Sky televizyonunda yorumculuk yapıyorum. Takımlara, hocalara seyredenlere takımların yaptığı hataları nasıl oynamaları gerektiğini izah eden bir eski futbolcuya böyle bir teklif yapıldığında kabul etmezse güvenilirliği ortadan kalkar diye düşündüm" diye konuştu.

Televizyonda hocalara ve futbolculara nasıl oynamaları gerektiğini anlatan bir eski futbolcunun böyle bir tekliften kaçmaması gerektiğini düşündüğünü dile getiren Neville, "Son 4-5 senedir teklifler aldım hocalık için. Pazar akşamı Valencia’dan teklif gelince ‘Harika bir kulüp, benim için büyük bir şans ve bildiklerimi sahaya hoca olarak aktaracağım büyük bir fırsat olacağını düşünüp teklifi kabul ettim" dedi.

"Valencia önceliğim olacak"

Neville "Roy Hodgson’la konuştum ilk olarak %100 arkandayım dedi. Milli takımdaki görevime Avrupa şampiyonasında devam edicem. Fakat Valencia benim ilk öncelik verdiğim işim olacak" açıklamalarında bulundu.

Edip ADANIR / LONDRA

Fanatik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here