ERDEM KINAY İHANET TURUNDA SOBELENDİ!..

0

Takvim’den Halil Çilingir’in haberine göre son dönemin en popüler müzisyenlerinden Erdem Kınay, 1 gecede 2 çirkin harekete imza attı!

Kınay, geçtiğimiz gece Asmalımescit’teki Tren Pera adlı mekanda eğlendi. Gece yarısı mekana giden ünlü müzisyen, içeride esmer bir güzelle samimiyeti ilerletti.

YER; ASMALIMESCİT…

Erdem Kınay, saatler 03.30’u gösterdiğinde esmer güzelle mekandan ayrıldı. Aynı taksiye binen ikili, gazetecileri fark edince olanlar oldu. Taksiciye hızlı gitmesi konusunda uyarıda bulunan Erdem Kınay, Taksim’den evine kadar adeta uçak hızında gitti. Maslak’taki bir sitede oturan ünlü aranjör ve yanındaki esmer güzel, yüzlerini gizlemeyi başardı.

5 SENEDİR EVLİ…

2010 yılında evlendiği Sinem Kınay’dan 1 yaşında Tanem isminde bir kızı olan Erdem Kınay, yakalandığını fark ettikten sonra hemen tanıdığı gazetecileri aradı. Ünlü müzisyen, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına ‘ihanet fotoğraflarını yayınlamasınlar’ diye rüşvet teklif etti.

EŞİ NE DİYECEK?

Erdem Kınay’la 2010 yılından beri mutlu bir evliliği olan Sinem Kınay’ın kızının babasının ihaneti karşısında nasıl bir tepki vereceği herkesin merak konusu oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here