BUSE TERİM’İN KAVGA ÇIKARTAN POZU!…

Sosyal medya hata affetmez!

Takvim'den Özge Gürcan'ın haberine göre Buse Terim, eşi Volkan Bahçekapılı ile çıktığı ABD tatilinden bir selfie paylaşınca olanlar oldu. Terim, bir meydanda çekilen fotoğraf için ünlü İtalyan restoranı 'Bottega del Vino' check-in'i yapınca ortalık karıştı.

Buse Terim'in New York'ta yaşayan bir Türk takipçisi, bu karenin bahsettiği gibi bir restoranda değil aslında Apple binası önündeki halk meydanında çekildiğini söyleyerek Buse Terim'in havasını söndürmeye çalıştı.

İNTİKAMINI ALMAYI BAŞARDI

Kendisine gelen birçok yorum karşısında sessiz kalan ünlü stil danışmanı ve blogger ise bu kez kuralını bozdu. Buse Terim, hiç üşenmedi ve kendisinin hatasını ortaya çıkaran takipçisinin yaptığı yanlış check-in'i bulup intikamını aldı. Terim ile takipçisi arasında yaşanan bu yer kavgası ise diğer takipçilerinden "Neden böyle basit şeylere takılıyorsunuz?" eleştirileri aldı.

Terim, eşiyle çektirdiği selfie'yi Apple binası önündeki meydanda çekip kendisini 'Bottega del Vino'da etiketleyince olanlar oldu!

New York'ta yaşayan bir Türk takipçisi, Buse Terim'in yanlış check-in yaptığını fark edip fotoğrafa bu yorumu yazdı. Terim de yorumu yazan takipçisine cevap vermekte gecikmedi.