Hoşgeldiniz, Bugün 21.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

YEŞİM SALKIM'DAN KIVILCIM URAL'A SERT SÖZLER: 'SEN KİMSİN!'

YEŞİM SALKIM'DAN KIVILCIM URAL'A SERT SÖZLER: 'SEN KİMSİN!'
Habere Puan Ver : (6/10)
21 Aralık 2017, 14:38

Yeşim Salkım, 'Laf Bende Kalmasın' programında Kıvılcım Ural’a adeta ateş püskürdü...

Lifetime TV'de hafta içi her sabah saat 09.00'da ekrana gelen günlük magazin programı 'Laf Bende Kalmasın'da sunucu Yeşim Salkım, canlı yayında Kıvılcım Ural'ı sert sözlerle eleştirdi.

 

Yeşim Salkım, Kaan Tangöze’nin Seçkin Piriler’le 6 senelik evliliğini bitirdiği sevgilisi Kıvılcım Ural’a canlı yayında “Sen ilk önce evli adamların yakasından düş” diyerek ağır cümleler kullandı.

 

İddialara göre Seçkin Piriler, "Artık dayanamıyorum" diyerek 7 yaşındaki oğlu Hakan'ı evden kovdu. Kaan Tangöze ise oğlu Hakan'ı alarak bir otele yerleşti. Olay üzerine Kıvılcım Ural sosyal medya hesabından bu konuyu ima ederek bir paylaşımda bulundu.

 

İŞTE O PAYLAŞIM:

 

 "Duyduklarıma inanamıyorum. Biz insanoğluna neler oldu... Ebeveynlerin çocuklarına yaptıkları şiddet haberlerini aldıkça deliriyorum, çocuklarını maddi manevi kullanmak için onları istismar etmelerine şu genç yaşımda ben katlanamıyorum. Onları düşünmekten ben uyuyamadım. Sadece doğurmak ile ana olunmuyor. Neden doğum kontrol hapları var hiç düşündünüz mü? Biz gençler neden şapır şapır onlardan yutuyoruz? Mesela bir eğitim yöntemi yok mu 'doğru bir ebeveyn' olmak için? Sen kendini yapamadıysan çocuğun ne günahı var? Herkes gider evlat kalır. Hiç bir çocuk hiç bir ilişkinin garantisi değildir. Hiç bir çocuk sizin hayatınızı kurtarmak için dünyaya gelmez. Çocuklar bu dünyanın geleceği biricik pırlanta taneleridir. Kendi başarısızlığınızın cezasını çocuklarınıza çektiremezsiniz. Ben artık şiştim! Göstermelik sevgi karelerinin ardında yatan karanlık sırları işitmekten bıktım! Bu mesajımı okurlar da utanırlar belki. Evlatlarına sımsıkı sarılırlar. Lütfen elinizi vicdanınıza koyun ve doğru yolu bulun! Doğru yolu kimin gösterdiğinin bir önemi olmasın sizin için..."

 

Yaptığı bu paylaşımın ardından sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi olan Kıvılcım Ural’a, Seçkin Piriler mahkemeye başvurarak karşılık verdi.

 

Bu paylaşımın ardından da Yeşim Salkım, yorumculuk yaptığı 'Laf Bende Kalmasın' programında şunları söyledi;

 

“Kaan, Seçkin’le evliyken öpüşürken fotoğraflarınız çıktı. Seni nasıl bir anne baba yetiştirdi? Sen Seçkin’e laf söyleyeceğine evli adamların yakasından düş. Çevrelerinde dolaşma. Seçkin o çocukların annesi, sen kimsin? Sen Seçkin’in yuvasını yıktın. İki çocuğu annesiz babasız yuvasız bıraktın. Utanmadan bir de sosyal medyadan paylaşım yapıyorsun sen ve senin gibiler bu toplumun yüz karasıdır. Ve seni destekleyenlerde en az senin kadar zavallıdır. Kıvılcım sen ne iş yapıyorsun? Ben merak ediyorum. Senin annen baban kim? Sen benim gözümde zavallısın. 60 yılda geçse sen bu yaptıklarını unutamazsın...”
Bu haber 11593 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.