Medya

Yeni Hayat 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Adem Her Şeye Rağmen Görevini Bırakmak İstemiyor!

Kanal D’nin yayınlandığı günden beri büyük bir alkışla izlenen dizisi Yeni Hayat, 5. kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Adem, Yasemin’in yaşadıklarını bildikten sonra aralıksız onu düşünür. Yasemin, kabus bakar ve yanına koşan Adem, ona sarılıp avuntu eder. Riskli bir işe giren Adem, bakalım kendisini sürükleyen girdaba kapılacak mı? Yoksa ailesini alıp yeni tanıştığı yaşamdan uzaklaşacak mı? Yeni Hayat 5. kısım 2.
Adem, her şeye karşın vazifesini bırakmak istemiyor.

Perşembe Dizileri 2020

Adem Her Şeye Karşın Vazifesini Bırakmak İstemiyor!

Yeni Hayat Dizisinin 5. kısım 2. fragmanında; Evdeki hizmetçi Yasemin ile Timur arasında olanları bildiğini, kimsenin dinlemediği sesleri dinlediğini ve kapatmaya çalıştığı izleri gördüğünü açıklar. İçini ona döken Yasemin, kendisine gelen görüntüleri Gökçe’nin yolladığını düşünür ve ondan destek ister. Adem, kimin şantaj yaptığını bilmek için Ayhan’dan yardım ister.
Ece’nin yaşamı riske girmiştir. Yasemin, Adem’in kendisi suratından ailesini daha fazla riske sokmadan onları alarak yaşamlarından çıkmasını ister. O ise, Timur’un yasa dışı işlerinin ortaya çıkmasıyla herkesin huzur tespit edeceğinin farkındadır.

İşte Yeni Yaşam 5. kısım 2. fragmanı…

YENİ YAŞAM 4.
Ama, Kuddizi’nin onun karşılığında fidye alıp bırakacağından haberi yoktur. Adem, Rasim’le beraber onların izini tespit eder. Onlar bütün Yasemin’, öldürecekleri sırada oraya girip onu kurtarır. Tiimur’un reel düşmanı Altan’dır ve bunları Kuddisi’yle tasarlayan da odur.

Adem, Yasemin’i kurtardıktan sonra Kuddisi ile işi kalmaz. Ama, Yasemin’in kuzeni Ahmet, Altan  tarafından rehin alınır. Yasemin, Adem’e evliliği hakkındaki her şeyi ona anlatır. Kocası tarafından senelerce şiddet baktığını ve ondan kaçmak için o insanlarla iş birliği yaptığını itiraf eder.

Öte yandan Adem’in eş Nevin’in herkesten gizlediği bir gizemi vardır ve onu öğrenen birey tarafından tehdit edilir.
Ancak, Adem bunu yapamayacak kadar işin içine girer. Adem ile Yasemin’in öpüştüğü anların videosu sevk edilir. Adem, istemeden kendisini, büyük bir girdabın içinde tespit eder. Yasemin, eşinden şiddet bakar. Timur bey, bir silah firaricisidir.

 Yeni Hayat 5. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Adem Yasemin’in Başını Ufalamıyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu