Hoşgeldiniz, Bugün 26.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

YAVUZ BİNGÖL'DEN 'KISMETSE OLUR' GÜZELİNE MARKAJ!

YAVUZ BİNGÖL'DEN 'KISMETSE OLUR' GÜZELİNE MARKAJ!
Habere Puan Ver : (7/10)
13 Ekim 2017, 09:30

Şarkıcı eşi Öykü Gürman'dan boşanan Yavuz Bingöl, evlilik programıyla ünlenen Didem Delen ile yakınlaştı. Çift önceki gün "Cingöz Recai" filminin galasına birlikte katıldı.

Geçen yıl Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Kısmetse Olur’un gelin adayı Didem Delen ile ünlü türkücü Yavuz Bingöl yakınlaştı. Yavuz Bingöl Cingöz Recai filminin galasına Kısmetse Olur yarışmacısı Didem Delen ile birlikte geldi. İddiaya göre ikili gece boyunca birbirinin yakın markajındaydı.

ADNAN’DAN EVLİLİK TEKLİFİ ALMIŞTI

Kısmetse Olur yarışmacısı Didem Delen yine Kısmetse Olur yarışmacısı Adnan Kızıltaş’la birlikteydi. Çiftin ayrılık nedeni ise trajikomikti. İddiaya göre ayrılığın nedeni, programın birincisi olan ve yarışmadaki diğer adaylarla da flört ettiği ileri sürülen Adnan Kızıltaş’ın Didem Delen’e sahte bir yüzükle evlilik teklifi etmesi...

GERÇEK KUYUMCUDA ORTAYA ÇIKTI

Adnan Kızıltaş’ın aldığı yüzük Didem Delen’in parmağına büyük gelince genç kadın yüzüğün ölçüsünü küçültmek için kuyumcuya gitti. Tektaşının küçültülmesini istediğini belirten Didem Delen aldığı yanıtla şoke oldu. Kuyumcu, yüzüğün değerinin 5 TL, küçültme işleminin en az 20 TL olduğunu dile getirince Didem Delen, soluğu sevgilisinin yanında aldı. Sahte yüzük nedeniyle sert bir kavgaya tutuşan çift ayrılık kararı aldı.(Sözcü)


 
Bu haber 3275 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.