Hoşgeldiniz, Bugün 23.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

YASEMİN DUĞLES'TEN GÜLBEN ERGEN'E 100 BİN LİRALIK 'İKİNCİ KADIN' DAVASI

YASEMİN DUĞLES'TEN GÜLBEN ERGEN'E 100 BİN LİRALIK 'İKİNCİ KADIN' DAVASI
Habere Puan Ver : (6/10)
12 Ekim 2017, 14:31

Demet Şener’in Sponza’ya, Gonca Akkuş’un Ebru Şallı’ya açtığı ikinci kadın davasından sonra Yasemin Duğles, Gülben Ergen’den tazminat isteyecek...

İbrahim Kutluay'ın kendisini sosyetik Edvina Sponza ile aldattığı iddiasıyla Sponza'ya 500 bin TL'lik 'ikinci kadın' davası açan Demet Şener, ihanete uğrayan kadınlara emsal oldu. Şener'in açtığı bu dava, aldatılan bir diğer kadın Gonca Akkuş'u da cesaretlendirdi.

100 BİN LİRALIK DAVA İDDİASI

İş adamı eşi Uğur Akkuş'un kendisini Ebru Şallı'yla aldattığını öğrenen Gonca Hanım, Şallı'ya 70 bin TL'lik manevi tazminat davası açtı. Şimdi de evli ve çocuklu işadamı Tolga Duğles'le yasak aşk yaşadığı ortaya çıkan Gülben Ergen'e Duğles'in eşi Yasemin Duğles, iddiaya göre 'ikinci kadın' davası açma hazırlığında. Eski eşi Erhan Çelik'in de kendisini mahkemeye verdiği Ergen'den Yasemin Duğles'in 100 bin TL'lik tazminat talep edeceği öne sürülüyor.


Evli oldukları dönemde kendisini Tolga Duğles'le aldattığı öne sürülen Gülben Ergen'in aleyhine açtığı davada Yasemin Hanım'ı şahit gösteren Erhan Çelik'in de 'ikinci kadın' davasında mağdur eşe şahitlik yapacağı öne sürüldü. Takvim'de yer alan iddiata göre yasak aşkın ortaya çıkmasıyla dizi ve reklam projelerinden kovulan Gülben Ergen'in yıllardır sürdürdüğü 'Çocuklar Gülsün Diye Derneği' ile Milli Eğitim Bakanlığı arasındaki protokol de son buldu. Şimdi ise Ergen'e her an 'ikinci kadın davası" darbesi gelebilir!..
Bu haber 6126 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.