Yaşam

Ünlü isimlerden alkış toplayan koronavirüs akımı!

Ünlü oyuncu ve sunucu Eser Yenenler, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının Türkiye‘de ortaya çıkması ve vaka sayısının artmasıyla bir akım başlattı. Tüm yetkililerin ve hekimlerin vatandaşları evden çıkmamaya tavsiye ettiği şu günlerde Yenenler, oğlu Kuzey ile fotoğrafını yayınlayarak “Evde keyfim yerinde” akımını başlattı. Yenenler paylaşımına şunları yazdı:


“Koronavirüs salgını varken biz de ailecek evdeyiz ve dışarı çıkıp başkasının sağlığını ve kendi sağlığımızı tehlikeye sokmuyoruz. Durumu hala hafife alıp sokaklarda fink fink gezen tozan arkadaşlarımız için de #evdekeyfimyerinde diye bir tag başlatıp durumun ciddiyetini hep birlikte evlerimizden paylaşım yaparak gösterebiliriz diye düşündüm. Siz de salgın sürecinde evinizde geçirdiğiniz eğlenceli vakitlerden #evdekeyfimyerinde tag’iyle paylaşıp bize katilin en beğendiklerimizi de hem story’imde hem de EYS’de kullanalım. Ayrıca İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç siz de evinizdesiniz dimi?”

Oyuncunun akımına Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak başta olmak üzere pek çok ünlü isimden destek geldi.

Arkadaşı Eser Yenenler‘in paylaşımına cevap veren Oğuzhan Koç “Çağrını aldığımda evde oturuyordum… Ben de bir şey yapmalıyım dedim ve evde oturmaya devam ettim” diyerek fotoğrafını paylaştı.

Yenenler’in başlattığı akıma Gamze Erçel, Aslı Kızmaz, Zeynep Bastık ve Özlem Ada Şahin olmak üzere pek çok ünlü isim uydu.

Aslı Kızmaz

Zeynep Bastık

Gamze Erçel

İlgili Haberler

Başa dön tuşu