Magazin

ULUSOY’LA SABANCI ŞİMDİ DE BİRBİRLERİNE RAKİP OLDULAR!..

Güneş'in haberine göre cemiyet hayatının zarif kadınlarının başında gelen iş kadını Arzu Sabancı, büyük oğlu Hacı'nın ünlü manken Özge Ulusoy'la yaşadığı aşka başından beri onay vermiyor. Özge – Hacı çifti ise bir yıllık ayrılıktan sonra geçen yaz tekrar barışarak ilişkilerini dosta düşmana inat doludizgin yaşamaya devam ediyor. Ancak anne Sabancı, oğluna Ulusoy'la yaşadığı ilişkide müdahaleci olmasa da "Kesinlikle evlilik olamaz" diyor.


İtalya'da çekim yaptı
Son dönemde Sabancı'nın kabul etmediği müstakbel gelini Özge Ulusoy'la yolları moda sektöründe kesişti. Ulusoy, son 2 yıldır ünlü bir giyim markası için kendi mayo, abiye ve spor kıyafet koleksiyonlarını tasarlıyor. Ayrıca yaptığı tasarımların modelliğini de kendisi yapıyor. Son olarak Arzu Sabancı da Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği bir İtalyan giyim markasına özel koleksiyon tasarladı ve İtalya'daki tanıtım için kamera karşısına geçti.

Sabancı'nın arabası emrinde
Otomobil kullanmayı bilmeyen Özge Ulusoy, sevgilisi Hacı Sabancı'nın şirketlerine ait SA plakalı şoförlü aracı kullanıyor.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu