Hoşgeldiniz, Bugün 24.06.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

TUVANA TÜRKAY’DAN RAFET EL ROMAN VE ALPER POTUK İDDİALARINA YANIT

TUVANA TÜRKAY’DAN RAFET EL ROMAN VE ALPER POTUK İDDİALARINA YANIT
Habere Puan Ver : (6/10)
30 Kasım 2016, 11:59

Tüm iddiaları bir bir açıkladı...

Gupse Özay'ın hem senaryosunu yazıp hem de başrolde oynadığı 'Görümce' filminin galası dün (29 Kasım Salı) yapıldı. Galaya katılanlar arasında güzel oyuncu Tuvana Türkay da vardı.

 

Muhabirlerin sorularını içtenlikle yanıtlayan Tuvana Türkay"Açıklık getirelim. Rafet Bey'le (El Roman) çok güzel bir düet yaptık. Hatta düetimizi tamamlayabilmiş değilim. Ben Almanya'ya gidip onun kendi stüdyosunda düeti tamamlamak zorundayım." dedi.

Türkaysözlerini şu şekilde sürdürdü: "Çok güzel bir aşk şarkısı yaptı. Biz Amsterdam'da bisiklet binerken karşılaştık. Ablam da yanımızda bir cafede oturduk. Şarkı yapıyorum düet yapmak istiyorum dedi. Şarkıyı dinleyince de çok beğendim ve arayıp kabul ettim"

Futbolcu Alper Potuk'la da adı anılan Tuvana Türkay, ne Rafet El Roman'la ne de Potuk'la ilişkisi olmadığını dilen getiren Tuvana Türkay: "Ne yazık ki çıkan haberler doğru değil. İnanın sevgilim olsa elinden tutup çıkacak cesarete sahibim" dedi.

 

İDDİALAR ASILSIZ ÇIKTI!..

 

"Alper bir arkadaşımın arkadaşı. sağolsun formasını da göndermiş, bir maç için de bilet temin etmişti. O zaman formasını giyip gitmiştim bundan ibarettir. Bir sonraki maça Emenike'nin sonra Sow'un formasıyla gideceğim"
Bu haber 1993 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.