Magazin

TUĞBA ÖZAY’IN BU SÖZLERİ ÇOK KONUŞULUR: ‘ŞİŞİRME STARLAR VAR’

Podyumlardan transfer olduğu sahnelerde kendisini ispatlayan Tuğba Özay, Adana’da Merve Güzellik Merkezi’nin açılışını yaptı. Güzellik merkezindeki aletler hakkında Merve Tunç’tan bilgi alan Özay, ütüleme yöntemiyle selülitlerinden kurtulan  Seren Serengil için “Seren demek ki çok fazla ütülemiş. Spor yaparsanız bedeniniz benim gibi olur”dedi.


 

“KLAVYE CENGAVERLİĞİNE KARŞIYIM”

 

Sosyal medyada kendisine hakaret eden kişiyi mahkemeye veren Özay, “Eminim o kardeşim beni, tanısa ‘Abla’ der boynuma sarılır. Aslında sosyal medyadaki eleştirileri önemsemiyordum; engelliyordum. İbreti alem olsun diye bu kez dava açtık. Keşke sosyal medyada bazı şeyler üzerinde ciddi kısıtlamalar olsa. Saygısızlığa, ahlaksızlığa ve klavye cengaverliğine karşıyım” diye konuştu.

 

“ŞİŞİRME ŞÖHRETLER VAR”

 

Ünlü olmanın bedelleri olduğunu ifade eden ünlü oyuncu “Ünlü olmak meslek değil. Önemli olan neyle ünlü olduğunuz. Ankara’dan ötesini bilmeyen veya oralarda tanınmayan insanlara ünlü demiyorum. Türkiye’de star diye lanse edilen şişirme şöhretler var. Gitsinler onları Anadolu’nun köylerinde kaç kişi, kim tanır? Milyonlarca sosyal medya takipçileri var ama albümleri birkaç bin bile satmıyor. Önemli olan sokağa çıktığında nasıl karşılandığınız. Gittiğiniz yerde nasıl ağırlandığınız önemli. Benim ünlü ölçüm budur” şeklinde konuştu.

 

“AŞKTA TİCARET YAŞAMAM”

 

40. evlilik yıldönümlerini kutlayan anne ve babasının aşkını örnek aldığını dile getiren Tuğba Özay “Aşkın yaşı yok. İnşallah benim karşıma da adam gibi adam çıkar. Saçlarımı okşayacak, göğsünde uyutacak adam lazım. Benim için para pul önemli değil. Sevdiğim adamla birlikte mücadele edeyim, birlikte kazanayım. Kazandığımızı da birlikte paylaşalım. Aşkta ticaret yaşamam” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu