Hoşgeldiniz, Bugün 26.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

TUĞBA EKİNCİ'YE "O ROL" İÇİN İZİN ÇIKMADI!

TUĞBA EKİNCİ'YE
Habere Puan Ver : (7/10)
27 Eylül 2017, 15:15

Tuğba Ekinci, Sinan Çetin'in 'Berlin in Berlin'in devamı olarak çektiği New York in New York filminde rol almasına yönelik teklifi sevgilisinin izin vermemesi üzerine geri çevirdi.

Habertürk'ten Aytekin Teker'in haberine göre Sinan Çetin, ikincisini çektiği ‘New York in New York’ filminde Hülya Avşar’ın canlandırdığı karakter için Tuğba Ekinci’ye teklif götürdü. Ancak Ekinci, sevgilisinin izin vermemesinden dolayı rolü reddetti.

Filmin çekimlerinin bir kısmı İstanbul’da tamamlandı. Geri kalanı ise New York’ta çekilecek. Yeni filmde Cem Özer’in canlandırdığı Mürtüz karakterini Ekinci’nin oyuncu sevgilisi Ahmet Yıldırım oynuyor.

Ahmet Yıldırım, Hülya Avşar’ın rolünü canlandırmasına yönelik sevgilisi Ekinci’ye gelen teklifi de veto etmiş. Nedeni ise Berlin in Berlin’deki Hülya Avşar’ın mastürbasyon sahnesine benzer sahneler olmasıymış. Ekinci, kendisinin projede olmasına izin vermeye Yıldırım ile üç buçuk yıldır birlikte olduğunu belirterek, “Ona ve ailesine olan saygımdan olgunlukla karşıladım. Ahmet’in kalbini ve düşüncelerini samimi buluyorum” dedi.

Bu haber 4189 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.