Hoşgeldiniz, Bugün 24.06.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

TUBA BÜYÜKÜSTÜN'ÜN CESUR VE GÜZEL'DEKİ EN ÇEKİCİ 5 POZU

TUBA BÜYÜKÜSTÜN'ÜN CESUR VE GÜZEL'DEKİ EN ÇEKİCİ 5 POZU
Habere Puan Ver : (9/10)
23 Kasım 2016, 13:59

Star TV'de yayınlanan 'Cesur ve Güzel' dizisinin yıldızı Tuba Büyüküstün'ün en çekici kareleri...

Tuba Büyüküstün, Kıvanç Tatlıtuğ'la başrolü paylaştığı 'Cesur Ve Güzel' dizisiyle yine hayranlarından tam not aldı. Performansıyla büyüleyen güzel oyuncunun kısa saçlı ve çekici kareleri de oldukça ilgi görüyor. 

 
1- Ay Yapım imzalı, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı Cesur ve Güzel perşembe akşamları Star TV'de yayınlanıyor.

 
 
2- Cesur ve Güzel’de; Kıvanç Tatlıtuğ geçmişinin izlerini süren Cesur, Tuba Büyüküstün ise ünlü bir kozmetik markasının sahibi Sühan karakterlerini canlandırıyor. 
 
 
3- Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, senayosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Tuba Büyüküstün, Kıvanç Tatlıtuğ, Erkan Avcı, Sezin Akbaşoğulları, Devrim Yakut, Serkan Altunorak, Nihan Büyükağaç ve Tamer Levent gibi isimler yer alıyor. 
 
 
4- Bir gün “Cesur” adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen “Korludağ” ın ortasına bomba gibi düşer. Daha ilk adımını attığında karşısına gu¨zeller güzeli “Sühan” çıkar. 

 

 
 
5- Cesur, Sühan’ın Tahsin Korludağ’ın kızı olduğunu öğrendiğinde, düşmanının en zayıf ve hassas noktasını ele geçirmeye karar verir.
 

 
Bu haber 7540 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.