Medya

Tolga Sarıtaş’lı Arıza dizisi sosyal medyayı salladı

Arıza’nın dün (20 Eylül) yayınlanan bölümü milyonları ekrana kilitledi. Show TV’de ekrana gelen dizide; Ali Rıza, kardeşinin intikamını almak için harekete geçti. Tırcı Yaşar’ı köşeye sıkıştırıp alan Ali Rıza, tırlara el koyarak Ersoyluların çok ehemmiyetli bir sevkiyatına mani oldu. Finalde Yaşar’ı beklerken telefonda Ali Rıza’nın sesini dinleyen Burak şoke olurken, Ali Rıza’nın bu hücumu neticeyi Ersoyluların ne yapacağı şimdiden merak mevzusu oldu.


HEM REYTİNGLERDE, HEM DE SOSYA MEDYADA
ZİRVEYE YERLEŞTİ!
Arıza dizisi 20 Eylül akşamı yayınlanan 2. bölümüyle; ABC1 20+’da 5.42 izlenme oranı rating, 13.39 izlenme hisseyi share, AB’de 5.62 izlenme oranı rating, 14.59 izlenme hisseyi share, Total’de 5.20 izlenme oranı rating, 14.13 izlenme hisseyi share elde ederek tüm gruplarda en fazla izlenen dizi oldu.
#Arıza etiketi Twitter Türkiye gündeminde 5 saat 55 dakika süresince TT listesinde kaldı.

Dizideki sürükleyici hikaye izleyenlerin oldukça ilgisini çekti. Ali Rıza gelen telefondan sonra tetiği kıskandı. Fuat Ersoylu adamlarıyla birlikte Ali Rıza’nın evine gidip Mert’in başına silah yasladı. Telefonun ucunda ailesinin riskte olduğunu dinleyen Ali Rıza naçar kaldı.
Kolyeyi bulan Halide sarsılmıştı ve usunda ailesinin vefatına dair sual işaretleri vardı. Gerilim giderek çoğalırken gidişata Halide el koydu. Ali Rıza’nın evine giden Halide, iki tarafı da ikna ederek vakayı çözdü.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu