Hoşgeldiniz, Bugün 16.07.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

TOLGA ÇEVİK’İN EŞİNDEN ESPRİLİ PAYLAŞIM

TOLGA ÇEVİK’İN EŞİNDEN ESPRİLİ PAYLAŞIM
Habere Puan Ver : (5/10)
13 Eylül 2017, 17:14

Tolga Çevik'in eşi için yazdıkları cinsiyetçi bulunup adeta bir tartışma konusu haline gelince bunu düzeltmek yine eşi Özge Yılmaz Çevik'e düştü.

Sözcü'de yer alan habere göre oyuncu Tolga Çevik, evlilik yıldönümü için kaleme aldığı sözlerin böylesine büyük bir sorun yaratacağını bilseydi hiç şüphesiz bu paylaşımı doğrudan eşinin yüzüne yapardı. Ancak Çevik bunu sosyal medyadan paylaşmayı tercih edince bir tartışmanın da fitilini ateşlemiş oldu.

Tolga Çevik'in mesajını beğenenler olduğu gibi eşine övgülerinin ve “ideal anne” tanımının cinsiyetçi bir söylem içerdiğini söyleyenler de oldu. Durum böyle olunca da komedyenin eşi Özge Yılmaz Çevik, eleştirilere esprili bir dille cevap verdi: “İyi niyetli dileklerini iletenlere çok teşekkür ederim. Dilerim ki siz daha da güzelini yaşayın…Siz de kendi tercih ettiğiniz yaşam tarzını, kibar ve iyi kalpli insanlarla paylaşıp, keyifle sürün inşallah…Neyse Tolga beni eve kilitlediği için evden çıkma sürem kısıtlı, daha yazamıyorum, şu an internet kafedeyim. Eve dönmem lazım. Öptüm .. Ay gülmem geldi.”
Bu haber 4152 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.