Kültür ve Sanat

Sylvie oyuncu kadrosunu tamamladı!

“Herkese Karşı”, “Thor: Ragnarok”, “Little Woods”, “Creed II: Efsane Yükseliyor”, “Özgürlük Yürüyüşü” ve “Creed: Efsanenin Doğuşu” gibi filmlerin yapımı üstlenen ve yapımını üstlendiği film sayısı kadar rol aldığı film sayısı olan Tessa Thompson’ın başrol olarak oynayacağı “Sylvie” filminin oyuncu kadrosu tamamlandı. 2020 yılında beyaz perdeye konuk olacak olan filmin oyuncu kadrosuna en son John Magaro, Jemima Kirke, MC Lyte, Alano Miller, Lance Reddick, Erica Gimpel ve Tone Bell dahil oldu.

Dram türü olarak belirlenen Sylvie filminin oyuncularının tamamlanmasıyla birlikte çekimlerine bu yılın son aylarında başlanacağı iddia edildi. Tecrübeli oyuncu kadrosuyla “Dram” içerikli senaryosu ile 2020 yılına damga vuracağı söylenen filmin oyuncu kadrosunda Asomugha, Jonathan Baker, Gabrielle Glore ve Matthew Thurm, Ryan Michelle Bathe, Regé-Jean Page, Eva Longoria, Aja Naomi King gibi bir çok kategorisel ödül alan tecrübeli isimlerde yer alıyor.

Sylvie filminin yönetmenlik koltuğunda ise “Home Again”, “Homecomming” ve 1997 yapımı “Oz” filmlerinin yönetmenliğini yapan 53 yaşındaki Eugene Ashe’in oturacağı konuşuluyor. Los Angeles’ta film seti çalışmaları son hız devam ederken çekimlerin 2019’un son aylarından daha erkene alınabileceği konuşuluyor.

Filmin senaristliğini ise yine yönetmenlik koltuğunda oturan Eugene Ashe’in kaleme alması bekleniyor. 1900’lü yılların ortasında New York’da yaşam mücadelesi veren Robert adında bir genç, yeteneği ile bir müzik mağazasına girerek çalışmaya başlar. Mağazanın sahibinin bir de Sylvie adında kızı vardır. İlk görüşte birbirlerine aşık olan gençler bir süre birlikte olduktan sonra ayrılık kararı alır. Uzunca bir süre geçtikten sonra beklenmedik bir şekilde karşı karşıya gelen ikili birbirlerine karşı hislerinin bitmediğini anlat ve yeniden birlikte olmak için adım atarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu