Hoşgeldiniz, Bugün 25.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

SURVIVOR SEMA VE ADEM'DEN AŞK YAŞADIKLARINI SÖYLEYEN SERHAT'A YANIT!

SURVIVOR SEMA VE ADEM'DEN AŞK YAŞADIKLARINI SÖYLEYEN SERHAT'A YANIT!
Habere Puan Ver : (8/10)
08 Temmuz 2018, 01:26

Survivor sonrası Serhat Akın, Sema ve Adem'in aşk yaşadığını söyledi...

Serhat Akın internet üzerinden gerçekleştirdiği yayında Survivor Sema Aydemir'in, Adem Kılıççı ile Hakan Hatipoğlu'nu sevmediğini ifade ederek, şunları söyledi:

 

"Sema Survivor"u giderken beni aradı. 'Adem filan bunlarla ben nasıl yapacağım adada' dedi. Bende dedim ki... 'Sen güçlü kadınsın git çocuğunun için mücadele et. Turabi ile görüş, Hakan ile görüş Adem ile görüş...' bu arada Sema, Adem ile Hakan Hatipoğlu'nu hiç sevmiyordu. 'Aynı takımda olduğunuz için takım ruhunu sağlamak için görüş' dedim. 'Ağlama, pes etme' dedim. Moral verdim, 'başarırsın' dedim. Ama ben şimdi kalkıp git 'Adem'le sevgili ol' demedim."

 

Sema Aydemir iddialara şu sözlele yanıt verdi: 

 

"Merak edenler olmuş... Cevap verelim o zaman... Evet...Sevmezdim Hakan Hatipoğlu'nu Evet bi kaşık suyun olsa ona feda eder boğardım... Ama bitti... Kapattım her şeyi. Ne yani ölene kadar düşman mı kalsaydm? O zaman mı mutlu olacaktınız? Adem...Evet sevmezdik birbirimizi... Sevmedik... Şimdi tanıdık şimdi sevdik...Şimdi de sevgili yaptınız... Yakıştı mı size! Ben yakıştıramadım. Siz düşünün halinizi..."

 

Adem Kılıçcı da iddiaları yalanladı.
Bu haber 15679 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.