Hoşgeldiniz, Bugün 21.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

SURVIVOR 2018 BİRLEŞME PARTİSİ HEYECANI!

SURVIVOR 2018 BİRLEŞME PARTİSİ HEYECANI!
Habere Puan Ver : (9/10)
09 Mayıs 2018, 13:27

Survivor Birleşme Partisi için nefesler tutuldu...

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği Survivor 2018'de çok yakında birleşme partisi heyecanı yaşanacak. Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı'nın 'yakında birleşme partisi yapacağız' açıklamasının ardından Survivor izleyicileri, birleşme partisini merakla beklemeye başladı.
 
Survivor birleşme partisi heyecanla beklenirken, Acun Ilıcalı birleşme partisi öncesinde sürpriz haberi verdi. Birleşme partisinde hem jüri olacak olan hem de şarkı söyleyecek olan ismin Aleyna Tilki olacağını açıkladı. Yaptığı açıklamalarda ikinci gelecek ismin de İbrahim Büyükak olacağını belirtti.
 
Acun yaptığı açıklamalara bir de yarışma sürprizi ekledi. Birleşme partisinde Acun ekibiyle birlikte Survivor yarışmacılarına karşı futbol maçı düzenleyecek. Acun prodüksiyon ekibiyle beraber yarışmacılara karşı anlat  bakalım oyunu da oynayacaklar. 
 
Survivor 2018'de birleşme partisinin tarihi net olarak belli değil ancak, birleşme partisinin 12 Mayıs Cumartesi ya da 13 Mayıs Pazar günü yayınlanacağı tahmin ediliyor.
Bu haber 6057 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.