Magazin

Utangaç aşık Bestemsu Özdemir

Sevgilisi Serkan Mehmet Durdu ile birlikte Arnavutköy’de objektiflere yansıyan Bestemsu Özdemir, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.


Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Oyuncu Bestemsu Özdemir, önceki akşam mobilya üreticisi sevgilisi Serkan Mehmet Durdu ile birlikte Arnavutköy’deki bir balıkçıya girerken görüntülendi.

Özdemir, gazetecilerin Bodrum tatilini sorması üzerine, “Misafirlerimiz bekliyor. Çıkışta konuşalım olur mu?” demekle yetindi.

Ardından restorana giriş yapan Bestemsu Özdemir’in bronz teni ve kıvırcık saçları dikkat çekti.

Aşıklar, geçtiğimiz ay ilk kez basın mensuplarının karşısına birlikte çıkmıştı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ikiliden Özdemir, “İlişkimiz yaklaşık iki, üç ay önce başladı.” demişti.

Daha önce, “Aşktan yana yüzüm gülmüyor.” açıklamasını yapan Bestemsu Özdemir, “Sanırım bu sefer aradığım aşkı buldum. Şans bu sefer benden yana gibi oldu.” şeklinde konuşmuştu.

Oyuncu, geçtiğimiz ay muhabirlerin “Özel hayatınız nasıl gidiyor?” sorusuna, “Gitmiyor.” yanıtını vermişti. Bestemsu Özdemir, ardından, “En çok dert yakındığım konu benimle alakalı olmaması… Ne yazık ki ilişki konusunda mutlu olamıyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu