SONGÜL ÖDEN'E ORTADOĞU'DAN BÜYÜK ÖDÜL - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 16.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

SONGÜL ÖDEN'E ORTADOĞU'DAN BÜYÜK ÖDÜL

SONGÜL ÖDEN'E ORTADOĞU'DAN BÜYÜK ÖDÜL
Habere Puan Ver : (6.6/10)
20 Nisan 2018, 19:02

Songül Öden, Ortadoğu'da Türk dizilerini ilk tanıtan ve sevdiren kadın oyuncu olarak ödül aldı...

Yıllar önce rol aldığı 'Gümüş' dizisinin Arap dünyasnında büyük yankı uyandırmasının ardından Ortadoğu'da orjinali olan 'Desperate Housewife'tan daha fazla ilgi gören "Umutsuz Ev Kadınları" dizisiyle de büyük başarıya imza atan Songül Öden'e anlamlı bir ödül verildi.
 
Lübnan'da bu yıl 18.si gerçekleşen Murex D'or ödül töreninde Songül Öden, Ortadoğu'da Türk dizilerini ilk tanıtan ve sevdiren kadın oyuncu olarak ödüle layık görüldü.
 
 
Her yıl düzenlenen bu törende Öden, büyük ilgiyle karşılaştı. Ünlü oyuncu sahneye çıkarak hayranlarına Arapça 'İyi Akşamlar' dileklerinde bulununca büyük alkış topladı.
 
 
Öden konuşmasında şunları söyledi:
 
"Aslına bakarsanız 10 yıl önce bana Ortadoğu'da kapılarını açan şehir Beyrut'tu. 10 yıl sonra bugün yine çok güzel sebeple buradayım. Bu aslında benim için sadece bir ödül değil, ödülün çok ötesinde 10 yıldır beni takip eden Ortadoğu seyircisiyle birlikte inşa ettiğimiz sevgi, saygı ve dostluğun bir ürünü, benim için anlamı çok büyük. Ortadoğu seyircisi bana "Türklerin gülü" adını takmıştı, benim için çok büyük bir onur. Dilerim ki barış hep Ortadoğu'nun üzerinde olsun."
 
 
Murex D'or ödülüne daha önceki yıllarda Türkiye'den Murat Yıldırım ve Beren Saat layık görülmüştü.
 
Bu haber 5948 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.