Hoşgeldiniz, Bugün 28.05.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

SON DAKİKA! KRAL TV'DEN 'ALEYNA TİLKİ SKANDALINA' ŞOK AÇIKLAMA

SON DAKİKA! KRAL TV'DEN 'ALEYNA TİLKİ SKANDALINA' ŞOK AÇIKLAMA
Habere Puan Ver : (10/10)
08 Kasım 2016, 22:13

Magazinn.com Özel - Kralpop'un, Aleyna'nın bar konserinin afişinde ne işi var? Skandalın içinde başka skandal!..

Magazinn.com'da yayınlanan "Almanya'da içkili mekanda sahne alacak olan Aleyna Tilki'nin bu yeni skandalına Kralpop TV nasıl ortak oldu? Devlete en yakın isimlerden Gezegen Mehmet'in başında olduğu kanal, 16 yaşındaki şarkıcının içkili mekanda sahne alacağı konsere devletin karşı çıkmasına rağmen nasıl sponsor oldu" şeklindeki haberi büyük ses getirdi.

 

Konuyla ilgili Kralpop TV yönetiminden magazinn.com'a açıklama geldi. Bu açıklama gösteriyor ki, bir skandalın içinden başka bir skandal çıktı. Çünkü, Kral yönetimi böyle bir konsere sponsor olmadığını açıkladı. Yani, Kral'ın iddiasına göre kendi logoları afişlerde izinsiz kullanılmış. Ne ilginçtir ki, Aleyna Tilki'nin menajeri ve mekanın yetkilileri de o logonun nasıl afişte yer aldığını bilmediğini söylüyorlar. Esasında bu olayın sorumlusu onlar ve Kral yönetiminin dava açmak istemesi durumunda da olayın muhatabı mekan yetkilileri ve sanatçının menajeri olacak. Biz bu olayın takipçisi olmaya devam edeceğiz. Objektif yayın ilkemiz gereği tarafların söz hakkına da yer vereceğiz.

 

İşte Kralpop TV yönetiminin Magazinn.com'a yaptığı açıklama:

 

"Biz Aleyna Tilki'nin içkili mekanlarda sahne almasına başından beri karşıyız. Konserin yapılacağı mekanın yetkilileri de, şarkıcının menajeri de o logonun afişe neden konduğunu bilmediklerini ifade etti. Maalesef, Almanya'da benzer olaylara sıkça rastlıyoruz. Bizim 16 yaşındaki bir çocuğun alkollü mekanda sahne almasına sponsor olmamız mümkün değildir. Biz de olayı ataştırıp gerekeni yapacağız.

Kralpop TV Yönetimi"

 

(Sinan Güzel-Magazinn.com Genel Yayın Yönetmeni)

 

İŞTE KRALPOP TV'NİN 16 YAŞINDAKİ ALEYNA TİLKİ'NİN BAR KONSERİNE SPONSOR OLDUĞU İDDİASININ ORTAYA ÇIKMASINA SEBEP OLAN O AFİŞ:

 

 

SKANDAL NASIL ORTAYA ÇIKMIŞTI? OKUMAK İÇİN TIKLAYIN
Bu haber 6909 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.