Hoşgeldiniz, Bugün 23.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

SİREN ERTAN BEBEĞİNİ KAYBETTİ! 6 HAFTALIK HAMİLEYDİ!..

SİREN ERTAN BEBEĞİNİ KAYBETTİ! 6 HAFTALIK HAMİLEYDİ!..
Habere Puan Ver : (9/10)
28 Haziran 2018, 01:17

Tüp bebek yöntemiyle hamile kalmıştı. Çok mutluydu ama acı haberle yıkıldı...

47 yaşındaki sosyetik güzelin 6 haftalık hamile olduğu ortaya çıkmıştı.

 

Maalesef Siren Ertan’ın annelik heyecanı kısa sürdü. Ünlü güzel, kötü haberi şu açıklamasıyla duyurdu:

 

"Hamileliğim dün sabah basına sızdırılmasaydı ve tebrik telefonları yağmasaydı henüz sizinle paylaşmazdım.

 

Bezelyem daha 6.5 haftalıktı. Zaten bu yüzden bezelyemdi ya. Korkum çok ama çoktu. Evet dün bebeğime yazmak, sizinle paylaşmak beni biraz rahatlattı ama ne kadar çok insanı üzmüşüm. Ne çok yaşadığımın benzerini yaşayan varmış. Yaralarınızın kabuğunu kaldırdığım için özür dilerim. Hoş pek kolay kapanmayacak bir yara ya bizimkisi. Ben de sizin için dilerim ki inşallah acınız azalsın. Dilerim ki paylaşmak size iyi gelmiş olsun. Dilerim ki şu an hamile olanlar hiç etkilenmesinler hayırlısıyla yavrularına kavuşsunlar.. Uzun bir gecenin ardından bebeğimizi kaybettik. Başaramadık bezelyemle. Sizi daha da çok üzecek bu ama yazdıklarınızdan anladım ki size de haber vermeliyim. Ne içten yazmışsınız, nasıl dualar etmişsiniz. Tüm gün ofisimi de aramışsınız, dualar yazdırmışsınız. Allah hepinizden razı olsun. Herkese tek tek çok teşekkür ederiz.

 

Allah bizim için ettiğiniz duaları sizin iyiliğinize saysın inşallah.. Ve arkadaşlarım; acım o kadar büyük ki telefonu açamıyorum, mesajlarınıza bakamıyorum. Telefonum sessizde. Yüzlerce whatsapp ınızın hepsine tek tek bakacağım ama biraz zamana ihtiyacım var. Çünkü şu an içimde öyle bir boşluk var ki ne diyeceğimi bilemiyorum. Halim de yok. Kısaca size diyeceğim ki iyi ki varsınız, iyi ki hayatımdasınız! Merak etmeyin yine güçleneceğim, yine gülümseyeceğim. Eşimle yine deneyeceğiz. Evet belki çok geç kaldım yaşım 46.5 ama hayat hiç plan yaptırmıyorki.

 

Çocuk sahibi olma sevdamdan hiç vazgeçmedim geçemedim biliyorum geçemeyeceğim de. Allahım inşallah nasip eder. İnşallah dualarımız birleşir bize ışık olur, yol olur. PS:Üç beş kalpsiz vicdansız kıskanç insanın yorumuna takılmayın, kızmayın. Böyle bir konuda bile kötü söz söylecek, sorgulayacak bir şey buluyorlar ya sadece acımalı onlara..."
Bu haber 13072 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.