SİNEM KOBAL'IN ANNESİ BARUT GİBİ!.. - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 18.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

SİNEM KOBAL'IN ANNESİ BARUT GİBİ!..

SİNEM KOBAL'IN ANNESİ BARUT GİBİ!..
Habere Puan Ver : (8/10)
14 Haziran 2015, 08:00

Sinem Kobal’ın annesi Nuray Hanım, Arda Turan- Aslıhan Doğan birlikteliğinde kızının hâlâ konuşulmasına isyan etti. Yakın çevresine kızının çok mutluğu olduğunu söylerken, ‘İyi ki Arda’dan kurtulmuş’ dediği öğrenildi.

Akşam'ın haberine göre magazin gündemine bomba gibi düşen Arda Turan ve Aslıhan Doğan çiftinin aşk yankıları son sürat devam ediyor.

‘Kardeşim’ dediği Aslıhan Doğan’la sevgili olduklarını itiraf eden ikili, heyecanlarını sosyal medya üzerinden paylaşarak adeta nispet yapıyor.

Takipçileri tarafından olumlu ve olumsuz birçok eleştiri alan ikiliyi en çok rahatsız eden mesajlardan biri ise ‘Arda’ya Sinem daha çok yakışıyor’ yorumları oldu. Bu durum âşıklar kadar Sinem Kobal’ın da çevresine huzursuzluk verdi.

Özellikle Sinem Kobal’ın annesi Nuray Kobal’ın yakın çevresine ‘Arda’dan kurtulduğumuz için çok şanslıyız. Kızım şimdi çok daha mutlu’ dediği öğrenildi.

Sinem Kobal’la uzun süre birlikte olan ve evliliğin eşiğinden dönen Arda Turan, yaşadığı bu birliktelik esnasında internet üzerinden hiç paylaşım yapmamıştı. Yıldız oyuncunun yeni sevgilisiyle beraber sık sık paylaşımlarda bulunması yakın çevresini oldukça şaşırttı. Bunun sebebi ise kimilerine göre Arda Turan’ın sunucu Burcu Esmersoy’a nispet yaptığı yönünde…  
Bu haber 4580 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.