Kültür ve Sanat

Sıla nereye Hazer oraya!

10 aydır aşk yaşayan Sıla ve Hazer Amani son dönemde sık sık magazin gündemini süslüyor. Çift, önceki gün birlikte Kıbrıs’taydı. Kıbrıs’ta bir otelde sahne alan sevgilisini yalnız bırakmayan Hazer Amani, Sıla’nın konseri öncesi basın mensuplarının karşısına geçti. Kollarını ve boynunu takılar ile donatan Hazer Amani, örgülü saçları ile kendine has tarzını ortaya koydu. Amani’nin gömleğinin altından görülen devasa dövmesi ise bir diğer dikkat çeken ayrıntı oldu. Ünlü şef, Sıla’nın tarzına etkisi olup olmadığı yönünde gelen bir soruya aşkın tarzına yansıdığı yönünde bir cevap verdi.


20 BİN LİRALIK ELBİSEYLE SAHNE ALDI!

Sahne aldığı otelin konser alanını tıklım tıklım dolduran hayranlarının karşısına siyah dantel detaylı, bacak ve göğüs dekolteli bir elbiseyle çıkan Sıla, cesur kıyafetiyle göz doldurdu. Sahnede giydiği elbiseye 20 bin lira harcadığı öğrenilen Sıla’nın, uzun süredir kullandığı rastayı andıran saç tarzından da vazgeçtiği görüldü. Kıvırcık saçlarıyla dikkat çeken Sıla, yaklaşık 2 saat kaldığı sahnede yeni albümünden şarkıların yanı sıra eski birçok şarkısını da seslendirdi.

Eğlenceli ve enerjik halleri ile sahnede bir an olsun yerinde duramayan Sıla’yı görenler “Sıla’ya aşk yaradı” yorumlarında bulundu. Eski sevgilisi Ahmet Kural ile arasındaki dava süreci geçtiğimiz aylarda noktalanan Sıla, ocak ayından bu yana Hazer Amani ile birlikte. Yeni yılda evlenecekleri iddia edilen çift, uzun süre ilişkilerini gözlerden uzak yaşamaya gayret etmişti. Son zamanlarda basının karşısına el ele çıkmaktan çekinmeyen ikili, adeta düşman çatlatıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu