SEREN SERENGİL VE GÜLBEN ERGEN POLEMİĞİNDE YENİ GELİŞME! - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 16.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

SEREN SERENGİL VE GÜLBEN ERGEN POLEMİĞİNDE YENİ GELİŞME!

SEREN SERENGİL VE GÜLBEN ERGEN POLEMİĞİNDE YENİ GELİŞME!
Habere Puan Ver : (7/10)
21 Nisan 2018, 02:17

3 gün zorunlu hapis yatan Seren Serengil, Anayasa Mahkemesi’ne ve Başbakanlığa başvuruda bulundu…

Gülben Ergen’in eşi Erhan Çelik’i aldattığı olayına yayın yasağı getirilmesine rağmen canlı yayında eleştirilerine devam eden Seren Serengil 3 gün hapis yatmıştı.

 

Seren Serengil, konuyla alakalı olarak gerekli mercilere başvuruda bulunarak itirazda bulunduğunu belirten bir bildiriyi avukatı aracılığı ile paylaştı.

 

Ünlü ismin avukatının bildirisi ise şöyle; 

 

“Müvekkilim Sn. Seren Serengil, hakkında şubat ayında verilmiş bulunan, ülkemiz kamuoyu tarafından ciddi bir tepkiyle karşılanan zorlama hapis kararının oluşumunda tespit edilen tüm hukuka aykırılıklar ile bu aykırılıklara sebep olanlar ile ilgili. Anayasa Mahkemesi’ne, Kararı veren hakim hakkında – Hakimler Savcılar Kurulu’na, karşı tarafın avukatı hakkında – Adalet Bakanlığı ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Özel Soruşturma Bürosu’na, karşı taraf hakkında – İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na ve Başbakanlığa gerekli davalar ve başvurular başlatılmış olup, bu aydınlıklar aydınlatılana dek tarafımızca bu başvuruların her biri son noktasına kadar büyük bir kararlılıkla takip edilecektir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur… Avukat Ersoy Akdemir”
Bu haber 5898 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.