Medya

Selim Bayraktar, Zümrüdüanka’nın en büyük başarı sırrını açıkladı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Fox TV ekranlarında izleyicilerle Cumartesi akşamları buluşmakta olan Zümrüdüanka dizisinin 12 kısmı geride kaldı. İlk 9 kısımlık 1. sezonun ardından, ikinci sezona değişik bir şeklide başlayan dizinin öyküsü herkesi afallamışlığa uğratmıştı.

İsmail Hacıoğlu ve Gökçe Eyüboğlu’nun da katıldığı senaryo derinleşmiş, sanki ters köşe yapmıştı. Abbas karakterine yaşam veren Selim Bayraktar, yeni sürprizler olduğundan bahsetti.

Beyza Şekerci’nin sunduğu Kamera Ardında programının sorularını cevaplayan Selim Bayraktar, ikinci sezon için şunları açıkladı: “Çok hoş kısımlar izleyeceğiz gibi geliyor bana.
Rejisörümüz de aynı kanıda, senaryomuz bu sezon yeniden çok sevinçli, yeniden çok sürprizler var senaryoda.”

Kapadokya bölgesinin hoş bir sinerjisi olduğunu ifade eden Selim Bayraktar, pandemi süreciyle beraber daha eforlu bir aile olduklarının da altını çizdi.

Dizideki en büyük zafer gizemi ise takımın pandemi sürecinde içine kapanması daha sıkı sıkıya birbirine bağlanması ve büyük bir aile olmasında uyuyor. Selim Bayraktar, hem bölge hemde set civarı hakkında şöyle konuştu:

“Kapadokya bölgesi şahane bir bölge öğreniyorsunuz.
Ülkemizin her bir bölgesi çok hoş ama orasının gerçekten çok hoş bir sinerjisi var. Biz bu sinerjinin içerisinde bir dizi sürüklüyoruz. Dostlar olarak da çok mutluyuz, büyük bir aile olduk biz orada. Bağlandık birbirimize, iç içe yaşıyoruz zira orada. Tabii ki bu güç zamanda, pandeminin olduğu süreçte zorunlu olarak daha içimize kapanmak zorundayız, dışarıya karşı.Bu bizi azıcık daha aile gibi yaptı, daha da sarıldık birbirimize. Bu da bizim işimize yansıyor gerçeğinde.”

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu