SEDA SAYAN'DAN 'SÖZ VERDİĞİ EVİ ALMADI' DİYEN AYRIÇ ÇİFTİNE YANIT - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 18.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

SEDA SAYAN'DAN 'SÖZ VERDİĞİ EVİ ALMADI' DİYEN AYRIÇ ÇİFTİNE YANIT

SEDA SAYAN'DAN 'SÖZ VERDİĞİ EVİ ALMADI' DİYEN AYRIÇ ÇİFTİNE YANIT
Habere Puan Ver : (7/10)
08 Kasım 2016, 09:00

Seda Sayan beş yıl önce ev alacağını söylediği Asiye ve Resul Ayrıç çiftine dair ‘sözünü tutmadı’ haberlerine açıklık getirdi...

Sayan, “Evi aldım, beğenmediler” dedi.

Seda Sayan, yaklaşık 5 yıl önce programına katılan ve burada kendilerine ev alacağına dair söz alan Asiye ve Resul Ayrıç çiftine ev almadığı iddia edilmişti.

Ayrıç, Seda Sayan’ın televizyon programında kendilerine ev sözü verdiğini, ancak sonrasında arayıp sormadığını öne sürmüş; “3 yaşında çocuğumuz oldu hala evimiz teslim edilmedi. Seda Sayan’ı Gaziantep’e davet ediyoruz” demişti.

Sayan bu iddialara sosyal medyada cevap verdi:

“Hakkımda çıkan çirkin haberlere itibar edilmemesi için bu açıklamayı yapma lüzumu hissettim. Yıllardır verdiğim sözleri tutmamdan dolayı Türk halkının verdiği güvenilirlik unvanını onurla taşıyorum. 5 yıl önce bu aileye ev sözü verdiğim doğrudur. Fakat birlikte çalıştığım o dönemki yapımcım Reyhan Tunaboylu ve asistanım Şerife şahittir ki TOKİ’den bulduğum 2+1 daireyi beğenmeyip daha lüksünü istemeleri, beni çok gücendirdi ve onlardan daha zor durumda olan insanlara yardım etmeme neden oldu. Yani herkes kalbinin ekmeğini yer.” 
Bu haber 3037 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.