Hoşgeldiniz, Bugün 24.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

SEDA AKGÜL'DEN KENDİSİNE 'KAŞAR' DİYEN NİHAT DOĞAN'A SERT YANIT!

SEDA AKGÜL'DEN KENDİSİNE 'KAŞAR' DİYEN NİHAT DOĞAN'A SERT YANIT!
Habere Puan Ver : (6/10)
30 Mart 2018, 14:14

Seda Akgül'den, Nihat Doğan'ın kendisine 'kaşar' demesi üzerine sosyal medyadan sert yanıt...

Sunucu Seda Akgül, katıldığı bir programda kendisine 'Kaşar' diyen Nihat Doğan hakkında paylaşım yaptı.
 
Survivor 2018'den elendikten sonra katıldığı programda “"Nihat benim kocam olsa boğarım" Seda Akgül’e; "Kendisini tanımam hakkını helal etsin. Ben çıkıp şimdi kaşarlarla evlenmem desem doğru mu olur?" demişti.
 
Doğan'ın bu sözlerine sert yanıt veren Akgül, sosyal medya hesabından Nihat Doğan'ın kendisine söylediği sözlerin yer aldığı videoyu paylaşarak altına şunları yazdı:
 
“Bugün eğer haber olmasaydı paylaşmayacaktım. ARTIK KADINA SÖZLÜ , MESLEKİ ŞİDDETE SON DEME ZAMANI ! Konuşana bakın, konuştuğuna bakın, muhattabına bakın... 20 yıllık TRT kökenli sunucuyum..Bu konuda özellikle duyarlı hemcinslerimden ve @kemalozcanli gibi kıymetli erkeklerimizden destek bekliyorum…”
 
"Aynı kişilerin sürekli yaptığı Artık kadına sözlü şiddete, mesleki itibarsızlaştırmaya dur deme zamanı."
 
Akgül paylaşımına; Adalet Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'yı, RTÜK'ü ve Emine Erdoğan'ı da etiketledi.
 
İşte Seda Akgül’ün o paylaşımı;
 
 
 
DAHA ÖNCE DE YAPMIŞTI
 
Nihat Doğan, daha önce de evine gitmek üzere bindiği minibüsün şoförü tarafından vahşice katledilen Özgecan Aslan hakkında söylediği sözler ile büyük tepki toplamıştı. Doğan, “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” şeklindeki tweeti gelen tepkiler sonrasında silmişti.
Bu haber 8057 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.