Hoşgeldiniz, Bugün 24.05.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ŞARKICIDAN TARTIŞILACAK İTİRAF: ‘KIZIM BENDEN BÜYÜK DAYAK YEDİ!’

ŞARKICIDAN TARTIŞILACAK İTİRAF: ‘KIZIM BENDEN BÜYÜK DAYAK YEDİ!’
Habere Puan Ver : (9/10)
16 Kasım 2016, 16:16

'Kızımı Şarkıcı Olmasın Diye Dövdüm!.."

Bir televizyon programının  konuğu olan Dilberay, kızını şarkıcı olmaması için dövdüğünü itiraf etti. Yemek yemeyi sevdiğini her fırsatta dile getiren Dilberay "Ben et olmadan yaşayamam, sabah kahvaltı dâhil tüm öğünlerde kavurma mutlaka olacak. Eskiden geceleri kelle yemeden yatamazdım ama artık kilo vermek için yemiyorum" açıklamasında bulundu.


Emre Saygı’nın sunduğu interaktif talk show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, Dilberay oldu. Sert mizacı ve söyledikleriyle olay olan Dilberay canlı yayında Emre Saygı ve sosyal medya takipçilerinin sorularına samimi açıklamalarda bulundu.

 

'BENDEN BÜYÜK DAYAK YEDİ'


Çocuklarının kendisi gibi şarkıcı olmaması için elinden geleni yaptığını belirten Dilberay “Küçük kızım bir gün mutfakta benim türkümü söylüyordu. Ben de yanına gidip 'Kim söyledi?' dedim. Mutlu olacağımı düşünerek 'Ben söyledim' dedi ama benden çok büyük bir dayak yedi. İlk defa bir çocuğuma vurdum bu yüzden. Ben çocuklarımın bu yola yönelmesini istemiyorum” dedi.

 

'DAMARIMA BASMASINLAR'


Sert micazıyla bilinen Dilberay “Normalde çok sakinim; iste canımı vereyim ama damarıma basılınca insanların canını yakarım. Ben haksız yere kimseye bir şey yapmam. Yalan ve haksızlığa bir anda tepki veririm çünkü babam bana böyle gösterdi” dedi.

 

'TALK SHOW YAPACAĞIM' 

 

İleride bir talk show yapmak istediğini anlatan Dilberay “ Zamanında parmaklıklar arkasında program yapmak eşimin fikriydi. Format sahibi oydu. Ben artık talk show yapmak istiyorum ama hangi programı yaparsam yapayım parmaklıklar arkasında formatı bu programların içerisinde olacak” diye konuştu.

 

'HER ÖĞÜNDE KAVURMA YERİM' 

 

Çok kalabalık bir aile olduklarını ve çoğu zaman bir araya geldiklerini belirten Dilberay “Çocuklarım ve torunlarım bir araya geldiğimiz zaman bir inek kesiyorum. Herkes payını alıyor ve evde mangal yapıyoruz. Ben et olmadan yaşayamam zaten, sabah kahvaltı dahil tüm öğünlerde kavurma mutlaka olacak. Eskiden geceleri kelle yemeden yatamazdım ama artık kilo vermek için yemiyorum” dedi.
Bu haber 2854 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.