Hoşgeldiniz, Bugün 25.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ŞAKA DEĞİL GERÇEK! MESUT ÖZİL O ŞARKICININ HAYRANI ÇIKTI!

ŞAKA DEĞİL GERÇEK! MESUT ÖZİL O ŞARKICININ HAYRANI ÇIKTI!
Habere Puan Ver : (5/10)
15 Kasım 2016, 14:00

Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil’in İstanbul tatili Mustafa Keser’le sona erdi...

Arsenal'in Türk asıllı Alman futbolcusu Mesut Özil, usta sanatçı Mustafa Keser hayranı çıktı! İstanbul'a geçen hafta tatil için gelen ve gecelerde çıktığı çapkınlık turlarıyla magazin gündeminde manşet olan Özil, önceki akşam felekten bir gece çaldı. Kalabalık arkadaş grubuyla Mustafa Keser'in Beylerbeyi'nde sahne aldığı müzikhole giden yıldız futbolcu, Keser'in seslendirdiği parçalarla eğlenceli anlar yaşadı.

ÇİĞ KÖFTE VE KEBAP...

Yıllardır kariyerini yurt dışında sürdürmesine rağmen Mesut Özil'in söylenen her bir türküye eşlik ettiği de öğrenildi. Kebap ve çiğköfte eşliğinde sıra gecesi konseptinin hayata geçirildiği gecede Özil ve arkadaşları keyifli anlarını sosyal medyada paylaşmayı ihmal etmedi.

TÜRKÜLERE EŞLİK ETTİ

Yıllık kazancı 30 milyon lirayı bulan dünyaca ünlü futbolcunun lüks gece kulüpleri yerine sıra gecesinde eğlenmesi hayranları tarafından takdirle karşılandı. Futbolcunun pek çok takipçisi "Mesut Özil, özüne döndü" diye yorum yaptı. Gece boyunca Keser'in 'Aklımda Fikrimde Hep Sen Varsın', 'Karadır Kaşların' ve 'Derdimi Kimlere Söylesem' gibi şarkılarına eşlik eden Mesut Özil, bir ara sahneye de çıktı. Ünlü futbolcu, Keser'le özdeşleşen mendili eline alıp usta sanatçı gibi dans edince de arkadaşları dahil herkesi güldürdü.

Mesut Özil, usta sanatçıyla fotoğraf çektirip yaklaşık 9 milyon 600 bin kişinin takip ettiği instagram hesabında yayınladı.(Takvim)


 
Bu haber 2424 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.