Hoşgeldiniz, Bugün 23.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

SAADET IŞIL AKSOY KADRODAN NEDEN ÇIKTI?

SAADET IŞIL AKSOY KADRODAN NEDEN ÇIKTI?
Habere Puan Ver : (6/10)
10 Kasım 2016, 16:45

"Bu Şehir Arkandan Gelecek" adlı dizide birlikte oynayacakları yazılıp çizilen Kerem Bürsin ve Saadet Işıl Aksoy cephesinden yeni haber geldi.

Sözcü'de yer alan habere göre Kerem Bürsin’in, hikayesi kendisine ait olan ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ adlı dizide, Saadet Işıl Aksoy ile birlikte rol alacağı haberleri geride bıraktığımız haftalara damga vurmuştu. Ancak dizinin yapımcısı Ay Yapım’dan yapılan açıklama bu karardan vazgeçildiğini gösteriyor.

Konuyla ilgili Ay Yapım’dan yapılan açıklama şöyle: “Ülkemizi yurt dışında yer aldığı projelerde başarı ile temsil eden Saadet Işıl Aksoy ile yeni projemiz 'Bu Şehir Arkandan Gelecek' için prensip olarak anlaşmıştık. Kendisinin 2016 yılı başında, Türkiye’ye dönmeden önce görüşmeleri başlayan önemli bir uluslararası projenin çekimlerinin son karar aşamasının dizimizin çekim tarihi ile çakışması dolayısıyla Saadet Işıl Aksoy ile birlikte zor bir karar aldık. Saadet Işıl Aksoy, Kasım ve Aralık aylarında bahsi geçen proje için yurt dışında olacak, Ocak ayı itibariyle ise Türkiye’ye dönerek Ay Yapım’ın yeni ve farklı projesinde yer alacaktır.”
Bu haber 2328 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.