Hoşgeldiniz, Bugün 16.07.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

RIZA KOCAOĞLU VE BESTEMSU ÖZDEMİR AYNI FİLMDE BULUŞTU!

RIZA KOCAOĞLU VE BESTEMSU ÖZDEMİR AYNI FİLMDE BULUŞTU!
Habere Puan Ver : (8.4/10)
07 Eylül 2017, 14:41

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 filminde bu kez başrolleri Rıza Kocaoğlu ve Bestemsu Özdemir paylaşıyor.

Başrollerini Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu'nun paylaştığı Dünyanın En Güzel Kokusu sinema filmi büyük beğeni toplayınca yapımcılar kolları sıvadı ve devam filmi için geçtiğimiz haftalarda sete girildi. 

 

Yönetmenliğini ve senaristliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu'nun yaptığı sinema filminde bu sefer başrolleri Rıza Kocaoğlu ve Bestemsu Özdemir paylaşıyor.

 

İlk filminde hayat verdiği karakter hayata gözlerini yuman Tuba Ünsal, devam filminde de geleceğe bıraktığı video notlarla yer alacak. Tuba Ünsal'ın ilk filmdeki başarısı yeni filmde de sürekliliğini koruyacağa benziyor.

 

Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar'ın kızı Yasmin Erbil'de Dünyanın En Güzel Kokusu 2'de!

 

Güzelliği ve ailesiyle dikkatleri çeken genç oyuncu Yasmin Erbil aldığı oyunculuk eğitimlerini ilk kez bir sinema filminde değerlendirme fırsatı buldu. Güzel oyuncu Yasmin Erbil'in, Rıza Kocaoğlu ile oynadığı karşılıklı sahnelerde oldukça başarılı ve dikkat çekici bir performans sergilediği ise konuşuluyor.

 

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 filminin resmi ve tam adı henüz belirtilmedi. Filmin konusunun ise baba kız hikayesine dayandığı biliniyor. 
Bu haber 4907 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.