Medya

Reyting listeleri karıştı!

Dizi sezonunun açılmasıyla birlikte yeni diziler de birer birer yayın hayatına başladı. Yeni dizilerle beraber sezon finali yapan yapımlar da ekranlarda yeri aldı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da reyting savaşları start verdi. Birbirinden ünlü oyuncular ve iddialı yapımlar en çok izlenen olmak için kıyasıya bir rekabet içerisinde…


Yayın hayatına dün akşam başlayan Sevgili Geçmiş dizisi de ilk sınavını verdi. Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci’nin başrolünde yer aldığı dizi reyting sonuçları ve sosyal medya yorumları göz önüne alındığında Hercai ve Arka Sokaklar gibi reyting rekorları kıran projeleri zorlayacak gibi duruyor. Cuma günü reytinglerine bakıldığında Sevgili Geçmiş tuhaf bir profil çiziyor.

SEVGİLİ GEÇMİŞ AB GRUBUNDA HERCAİ’Yİ GEÇTİ

Ece Uslu’nun Cahide, Emre Kınay’ın Cemal ve Sevda Erginci’nin İpek karakterine hayat verdiği Sevgili Geçmiş total grubunda aldığı reyting ile Hercai, Arka Sokaklar ve Payitaht Abdulhamid dizilerinin gerisinde kalarak 9’uncu sırada yer aldı. Dizi, AB grubunda ise şaşırtan bir sonuç elde ederek Hercai’yi geçti. Cuma günlerinin daimi galipleri Arka Sokaklar ve Hercai’nin tahtına aday olan dizinin ilerleyen haftalarda nasıl sonuçlar alacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Öte yandan dizinin yayınlanan ilk bölümü sosyal medyada da çok konuşuldu. Yorum yapan sosyal medya kullanıcılarının geneli diziye tam not verdi. Oyunculuk performansları ve dizinin konusunu beğendiklerini yazan kullanıcılardan bazıları dizinin sinema filmi tadında olduğunu da dile getirdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu