Hoşgeldiniz, Bugün 26.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

REHA MUHTAR VE DENİZ UĞUR'UN VELAYET SAVAŞI!

REHA MUHTAR VE DENİZ UĞUR'UN VELAYET SAVAŞI!
Habere Puan Ver : (6/10)
10 Ekim 2017, 06:30

Deniz Uğur’la Reha Muhtar arasında velayet savaşı çıktı. Eski aşkının sert sözleri karşısında dün suskunluğunu bozan Muhtar’ın hedefinde adı uyuşturucu davasına karışan güzel oyuncunun yönetmen sevgilisi vardı.

Oyuncu Deniz Uğur'la eski aşkı ünlü gazeteci Reha Muhtar, 8 yaşındaki ikizlerinin velayeti için birbirlerine düşman kesildi. 3 yıl birlikte olduktan sonra 2011'de ayrılan ikilinin çocukları, mahkeme kararıyla Muhtar'da kalmıştı. İkizlerini sadece hafta sonu görebilen ve Muhtar'ın isteğiyle çocuklarını kursa götürdüğü için evlatlarıyla geçirdiği vaktin kısıtlı olduğunu dile getiren Uğur, geçtiğimiz gün sosyal medyada isyan etti.

'GUCCİ AYAKKABI ALMAKLA...'

"Sonuna kadar mücadelem sürecek. Çocuklarım yeteri kadar üzüldü. Ben de üzüldüm. Siz kiminle dans ettiğinizi sanıyorsunuz?" diyen oyuncu, dün de şu sözlerle Muhtar'a yüklendi: "İsyan edip dava açtığım için cezalandırılıyorum. Çocuklarımla telefonda konuşmam bile engelleniyor. Çocuğa Gucci ayakkabı alınca 'iyi baba' mı olunuyor?"

SEMERCİOĞLU'NA SERT ÇIKTI!

Uğur'un bu sözlerinin ardından Reha Muhtar dün suskunluğunu bozdu. "Annelerini kötü gösterecek çıkar amaçlı hiçbir savaşa girmez bir baba" diyen Muhtar, hem Uğur'a hem de oyuncunun ikizlerini görmesi gerektiğini söyleyen gazeteci Cengiz Semercioğlu'na şu sözlerle seslendi: "Rahmetli Harun Kolçak'ın arkasından 'Uyuşturucu kullanıyordu ama..' diyen Cengiz Semercioğlu, çocuklarımın hangi müptelayla büyüdüğünü biliyor mu?"

Ünlü gazetecinin bu sözü ise akıllara Deniz Uğur'un velayet davasında da ismi geçen ve adı uyuşturucu davasına karışan yönetmen aşkı Orçun Benli'yi getirdi.


 
Bu haber 3904 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.