Hoşgeldiniz, Bugün 23.07.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

PRENS HARRY: ANNEMİN ÖLÜMÜYLE 20 YIL SONRA YÜZLEŞTİM!

PRENS HARRY: ANNEMİN ÖLÜMÜYLE 20 YIL SONRA YÜZLEŞTİM!
Habere Puan Ver : (10/10)
18 Nisan 2017, 23:59

Prens Harry, annesi Prenses Diana’nın ölümünden sonra yaşadıklarını anlattı...

Britanya tahtının beşinci sıradaki varisi Prens Harry, annesi Prenses Diana'nın ölümüyle 20 yıl sonra yüzleşebildiğini bildirdi.

Harry, 12 yaşındayken kaybettiği annesinin ölümünün ardından geçirdiği 20 yıllık zorlu süreçle ilgili İngiliz Daily Telegraph gazetesine röportaj verdi. Annesinin 1997'de Paris'te geçirdiği trafik kazasının ardından "tüm duygularını kapattığını" söyleyen Prens Harry, röportajı kabul etmesinin nedenini, "insanları, akıl sağlığıyla ilgili utancı kırmaya teşvik etmek" olarak açıkladı.

Annesinin ölümünü 20 yıl boyunca düşünmemeye çalıştığını dile getiren 32 yaşındaki prens, Diana'nın ölümüyle "kafasını kuma gömdüğünü ve bununla düşünmeden baş etmeye çalıştığını" kaydetti. Harry, bu durumun hem kişisel yaşamını hem de iş hayatını ciddi şekilde etkilediğini belirterek 20'li yaşlarının sonlarına doğru ağabeyi Prens William'ın tavsiyesi üzerine psikolojik danışmanlık almaya başladığını söyledi.

Prens, olayı kabullenmeye başlamasıyla geçirdiği iki yıllık süreci "tamamen kaos" olarak nitelendirdi.

Prens Harry, psikolojik desteğin yanı sıra boksa merak sararak kendisini toparladığını ifade etti. Harry, ağabeyi Prens William ve William'ın eşi Cambridge Düşesi Kate ile akıl sağlığı ve akıl sağlığı sorunlarının farkındalığı konusunda kampanya çalışmaları yapıyor. (Sabah)
Bu haber 3492 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.