Hoşgeldiniz, Bugün 23.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ÖZGECAN ASLAN'IN KATİLİ BABA OĞUL CEZAEVİNDE ÖLDÜRÜLDÜ

ÖZGECAN ASLAN'IN KATİLİ BABA OĞUL CEZAEVİNDE ÖLDÜRÜLDÜ
Habere Puan Ver : (7/10)
03 Temmuz 2018, 14:55

Baba oğul kaldıkları cezaevinde Gültekin Alan isimli şahıs tarafından öldürüldü...

İşte cezaevindeki Gültekin Alan’dan yapılan açıklama:

 

"Para pul,çek senet işlerinden içeri girdim,Devlet'im cezamı kesti başım üstüne.Özgecan'ın katilinin geleceğini öğrendim.Göremediğim kendi kızlarım gözümden geçti.

 

Silahın içeri girmesinde Jandarmanın,Koruma memurlarının ve Devletin hiçbir zafiyeti yoktur.Tuvalette buldum. Adımı Yemek dağıtımına yazdırdım. Piç ve Babası hücrede kalıyor ve hiç dışarı çıkmıyordu.Havalandırmaya biz içerdeyken çıkartıyorlardı.Koğuşun kapısına vurdum Yemek ve evrak var dedim.Babası açtı yemeği verdim.Piçe imza lazım diyerek yanıma çağırdım. Gelir gelmez silahı çektim "Özgecan'ın selamı var dedim" yarısını ona yarısını Babasına boşalttım. Mermi bitti,infaz koruma memurları gelince boş silahla birini rehin aldım.

 

Tek amacım Piçin kanın boşalmasını izlemek ve öldüğünden emin olmaktı.Emin olunca teslim oldum. Doğuştan Türk Milliyetçisiyim Devlet'e silah çekmedim.Tutanaklarda silahımın boş olduğu sabittir.Memurdan helallik istedim. Benimle birlikte 6 kişi gözaltına alındı. Hiçbirinin suçu olmadığını tek başıma yaptığımı söyledim.Beraat ettiler. 29 Yıl ceza aldım. Başım üstüne ŞEREFİMDİR.

Gültekin ALAN

Hiç bir masumun ölümü cezasız kalmamalı..."
Bu haber 18030 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.