Hoşgeldiniz, Bugün 24.05.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ÖZCAN DENİZ, AFRA SARAÇOĞLU İLE AŞK MI YAŞIYOR?

ÖZCAN DENİZ, AFRA SARAÇOĞLU İLE AŞK MI YAŞIYOR?
Habere Puan Ver : (8/10)
15 Kasım 2016, 17:30

Özcan Deniz’in başrolünü unutulmaz partneri Nurgül Yeşilçay’la paylaştığı “İkinci Şans” filmi, bu cuma seyirciyle buluşuyor.

“İkinci Şans”ta diğer birçok filminde olduğu gibi hem senaryo yazarı, hem yönetmen, hem de başrol oyuncusu olarak boy gösteren Özcan Deniz’in çekimler sırasında “fındık kurdu” diye hitap ettiği dizinin genç yıldızı Afra Saraçoğlu’yla yakınlaştığı konuşuluyor.

Özcan Deniz, kendisine kalp emojisiyle “hocam” diye hitap eden 19 yaşındaki Afra Saraçoğlu’na karşılıksız kalmadı ve sosyal medyadan “Sen de olmasan ben napabilirdim. Yolun açık, hep yanındayım” yazdı. Bu samimiyet ikilinin dikkatli takipçilerinin gözünden de kaçmadı.

Özcan Seniz, son olarak “İkinci Şans” filminde de kısa bir rol verdiği kendisinden 23 yaş küçük Buse Narcı’yla aşk yaşamış ve bu ilişki olaylı şekilde bitmişti. Bu yüzden bu akşam yapılacak “İkinci Şans” filminin galasına da ayrıldığı sevgilisi Buse Narcı’yı davet etmeyen ünlü sanatçı, geçen aylarda ortaya atılan Narcı’nın filmdeki sahnesini montajda atacağı iddiasını da yalanlamıştı.

Bugün bir tv programında ortaya atılan iddiaya taraflardan gelecek yanıt merak konusu oldu...


 
Bu haber 2779 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.